Travis Scott ratuje wizerunek. Rozdał tysiące zabawek w rodzinnym Houston

2021-12-24 21:00

Travis Scott nie ma ostatnio dobrej prasy... Internauci nie zamierzają wybaczyć tragedii, do jakiej doszło na jego koncercie. Raper się nie poddaje i probuje ratować wizerunek. Z okazji świąt postanowił obdarować zabawkami dzieciaki z rodzinnego Houston.

Travis Scott nie ma ostatnio lekko. Jego kariera praktycznie zawisła na włosku. Wszystko wydarzyło się podczas festiwalu Astroworld. W tłumie wybuchła panika, w której efekcie zginęło 10 osób, a bardzo wiele zostało rannych. Od tamtej pory Travis Scott jest na cenzurowanym.

Internauci domagają się, aby raper poniósł odpowiedzialność. Tymczasem Travis Scott nie czuje się winny. Próbuje za to desperacko ratować wizerunek. Zdaje się, że zainspirował się szwagrem...

Wiktor Dyduła z życzeniami dla czytelników ESKA.pl!

Travis Scott rozdał zabawki w Houston

TMZ donosi, że Travis Scott stał się lokalnym Mikołajem. Raper i jego Cactus Jack Foundation rozdają zabawki „ponad 2000 dzieci w Houston, które pochodzą z borykających się z problemami rodzin”.

Podarowane prezenty są dostarczane do sześciu kompleksów Houston Housing Authority znajdujących się w całym mieście przed Bożym Narodzeniem.

Na Instagram trafiły zdjęcia podarunków, jakie Travis Scott przekazał dzieciom. Widzimy tam stosy zabawek, w tym lalki, zestawy golfowe, zabawkowe pianina, hulajnogi i wiele innych.

Miły gest?

Jak dobrze znasz Travisa Scotta?

Pytanie 1 z 8
Jak brzmi prawdziwe imię rapera?