Travis Scott nie przestaje podrywać Kylie Jenner. Oszalał, jak zobaczył TO zdjęcie!

2020-11-20 13:00 AM
Travis Scott, Stormi Webster i Kylie Jenner
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Związek Kylie Jenner i Travisa Scotta był dla wielu swego czasu niezłą zagadką. Do mediów po prawie 2,5 roku związku przedostała się informacja, że para rozstała się. Teraz jednak po tamtych informacjach nie ma śladu, wszystko wskazuje na to, że Kylie i Travis do siebie wrócili. A jeśli nie, to wkrótce być może to nastąpi. Raper cały czas jest oczarowany matką swojego dziecka!

Rok temu zagraniczne media obiegła informacja, że Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się. Co prawda kontakt mieli zawsze, ze względu na córkę Stormi to podobno na tym poprzestawało. Jednak wiele wskazuje, że już nie tylko dzielą się opieką nad dzieckiem ale także ponownie mają się ku sobie. Spędzają razem czas także ten bez Stormi oraz mówią o sobie w samych superlatywach.

Nie tak dawno jak wczoraj, na Hotplota.pl pisaliśmy o nowej fotce Kylie Jenner na której celebrytka pozuje w czerwonych stringach. Seksowne fotki wywołały zachwyt nie tylko internautów ale także gwiazd, którzy chętnie komplementowali wygląd Jennerki.

TRAVIS SCOTT ZACHWYCONY SEKSOWNĄ FOTKĄ KYLIE JENNER

Trzeba przyznać, że zdjęcie mocno działa na wyobraźnię, również na wyobraźnię Travisa Scotta, który oszalał, jak zobaczył fotkę. Zaraz pod zdjęciem pojawił się komentarz od rapera na którym napisał:

Heavvvyyyy 

ESKA XD #010

I choć dla niektórych może to być tajemniczy przekaz, to w potocznej formie może to być nazwanie pięknej lub seksownej dziewczyny. Jednym słowem, Kylie zgarnęła od Travisa komplement!

Nie wiadomo dokładnie, jak wygląda sytuacja między nimi, ale biorąc pod uwagę ich częste wypady we dwoje a teraz komplement Scotta domyślamy się, że są oni na dobrej drodze do stworzenia rodziny!

Kibicujecie im?

NAJNOWSZE