Travis Scott był zazdrosny o Drake'a? "Jest bardzo opiekuńczy"

2020-02-12 13:31 kp
Drake, Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Kylie Jenner i Travis Scott od jakiegoś czasu znów są nierozłączni. Choć para formalnie nie ogłosiła, że znów jest razem, nikt ze znajomych celebrytki i rapera nie ma wątpliwości co do tego, że do siebie wrócili. Czy na Travisa zadziałał plan Kylie Jenner - jak donosili jej znajomi - by wzbudzić jego zazdrość poprzez flirt z Drakiem?

Gdy jesienią ubiegłego roku Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się, ich fani nie kryli zaskoczenia. Celebrytka i raper sprawiali wrażenie doskonałej pary - oboje z wielką przyjemnością zajmowali się małą Stormi i cieszyli się swoim towarzystwem. Powody ich tamtego rozstania do teraz nie są znane, jednak media plotkowały, że oboje mieli ochotę na nieco wolności.

Rzeczywiście, Kylie Jenner szybko zaczęła imprezować więcej niż będąc w związku. Celebrytka niespodziewanie znalazła wspólny język z Drakiem. Celebrytka i raper bawili się kilka razy na wspólnych imprezach, a według świadków otwarcie ze sobą flirtowali.

Travis Scott zazdrosny o Kylie Jenner?

I podczas gdy część fanów zastanawiała się, czy serce Kylie Jenner nieoczekiwanie zabiło szybciej dla znanego kobieciarza Drake'a, tabloidy donosiły, że jej flirt był... zamierzoną przez nią grą. Podobno bowiem to Travis Scott zdecydował o rozstaniu - Kylie wpadła więc na pomysł, by wzbudzić jego zazdrość. Nie wiadomo, czy rzeczywiście tak było, pewne jest natomiast, że dziś raper znów spędza każdą wolną chwilę z matką swojego dziecka.

I nie podobało mu się, że Kylie flirtuje z Drakiem!

Travis oczywiście nie był zadowolony, że Kylie spotyka się z innymi facetami. Jest wobec niej bardzo opiekuńczy.

- donosi informator People.

Myślicie, że to była ze strony Kylie Jenner zamierzona gra?

Wyświetl ten post na Instagramie.
yes to the dress..💋@viviennewestwood Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)
NAJNOWSZE