Top Model: Marianna Schreiber pisze WIERSZE? Żona ministra o hejcie w sieci

2021-09-10 15:20 mm
Top Model 10
Autor: Cezary Piwowarski/TVN

Marianna Schreiber to dziewczyna o wielu talentach! Żona ministra biorąca udział w tegorocznej edycji Top Model ujawniła, że jest miłośniczką poezji. Marianna Schreiber nie tylko docenia dzieła polskiej noblistki, Wisławy Szymborskiej, ale i sama pisze wiersze! Ma talent?

Od początku tegorocznej jesiennej edycji programu Top Model nazwisko Marianna Schreiber nie schodzi z czołówek polskich serwisów plotkarskich. Mało tego! Uczestniczka pojawia się też w wielu artykułach poważnych portali zajmujących się polityką. Powód jest prosty: Marianna Schreiber to żona ministra z rządu PiS.

Jak sama tłumaczy, udział w programie wzięła bez konsultacji z mężem. I prawdopodobnie również nie uzgadnia z nim swoich postów na Instagramie. A dzieje się tam sporo!

Marianna Schreiber zaszokowała niedawno fanów publikując w sieci swoje nagie zdjęcia. Teraz postanowiła pokazać, że ma do zaoferowania coś znacznie więcej, niż piękne ciało.

Marianna Schreiber pisze wiersze?

Na Instagramie żony ministra pojawiła się niedawno poezja Wisławy Szybmorskiej. Uczestniczka Top Model zacytowała fragment wiersza "Nic dwa razy".

"Czemu ty się, zła godzino,z niepotrzebnym mieszasz lękiem?Jesteś - a więc musisz minąć.Miniesz - a więc to jest piękne"

Kochani dziś piątek ale dla mnie każdy dzień jest piękny od kiedy wiem, że postępuje w zgodzie z głosem serca ❤️

- napisała Marianna Schreiber.

Ale żona ministra nie tylko zna słynne wiersze. Sama również tworzy - i chętnie dzieli się swoimi tekstami z fanami.

Nad przepaścią wisi choć ma silne ręce…wiecznie w rozterce…

kobieta silna a jakże słaba zarazem…łzy z oczu się leją…za ludzkim przekazem…

ma siłę i wiarę choć brak jej odwagi…uskrzydlona ale tyle razy podcięta…

kobieta- słaba płeć ale silna jak nigdy…poda rękę drugiej i kolejnej osobie…i odlecą w walce o lepszą siebie…wyciągną słabości i uczynią silnymi…

Nie cofną się bo wiedzą, ze gdy w przepaść spadną to już po nich

- napisała niedawno Marianna Schreiber na Instagramie, zaznaczając, że to jej własny tekst.

Cały post uczestniczki Top Model dotyczył hejtu, jaki spotyka ją w sieci. Żona ministra odniosła się do szyderstw na swój temat i do niedawnego wydania programu Dzień Dobry TVN, w którym wspomniano o jej osobie.

"Nie jestem idealna, popełniam błędy. Doświadczyłam ogromu hejtu! i to nie żal ! a próba pokazania Wam jakie krzywdy ludzkie wyrządza. Za co? Za próbe walki o siebie ? Za to, ze jestem Żoną a może za to, ze kogoś krzywdzę ?. Sama kiedyś żyłam nienawiścią do całego świata i dzisiaj wiem, ze nie warto" - pisze żona ministra w rządzie PiS.

Cały post Marianny Schreiber znajdziecie niżej.

Sonda
Co myślisz o żonie ministra w Top Model?
ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE