Tom Felton zmienił się nie do poznania. Draco Malfoy jest teraz muzykiem! [GALERIA]

2019-08-25 10:32

Dla wszystkich fanów Harry'ego Pottera Tom Felton już na zawsze pozostanie Draco Malfoy'em! Zadziorny chłopiec ze Slytherinu zdobył serca widzów z całego świata, mimo swojego trudnego charakteru ;) Sam Tom Felton w ciągu lat zmienił się nie do poznania. A teraz z całą pewnością możemy stwierdzić, że nie poznalibyście go na ulicy!

Choć w dzieciństwie wszyscy gorąco kibicowaliśmy Harry'emu Potterowi w jego walce ze złem, większość z nas nie może zaprzeczyć, że po cichu podkochiwała się w Draco Malfoy'u ;) Niesforny uczeń Hogwartu podbił równie wiele serc co sam główny bohater, a wcielający się w jego rolę Tom Felton na zawsze zostanie już w oczach fanów historii stworzonej przez J. K. Rowling małym Draco.

Tymczasem Tom Felton dziś ma już 31 lat i w niczym nie przypomina chłopca, jakim był dwadzieścia lat temu. Ponieważ Tom nie jest stałym bywalcem portali plotkarskich i z dala od tabloidów spełnia swoje pasje, mało kto wie, że dziś to zapalony muzyk...

Odmieniony Tom Felton

Tom Felton chętnie dzieli się swoją pracą na Instagramie. Filmowy Draco Malfoy - wciąż blondwłosy i wciąż o niebieskich oczach - już od dzieciństwa kochał przede wszystkim muzykę, a w wieku 7 lat śpiewał w chórze. Dziś na Instagramie gwiazdora znaleźć można przede wszystkim nagrania z jego występów. Tom nie rozstaje się z gitarą. Swoją pierwszą EP-kę pt. Time Well Spent wydał w 2008 roku.

Ostatnio o Tomie Feltonie zrobiło się głośno za sprawą uroczego zdjęcia z Emmą Watson, na którym kolega z planu Harry'ego Pottera udziela jej lekcji gry na gitarze. W sieci natychmiast pojawiły się oczywiście plotki na temat łączącej ich relacji.

Również to zdjęcie znajdziecie w galerii z najciekawszymi zdjęciami i nagraniami z Instagrama Toma Feltona, którą dla Was przygotowaliśmy na Hotplota.pl. Poznalibyście go na ulicy?

NAJNOWSZE