Oleg z Baru

i

Autor: YouTube/AnalogNoise

To w nim podkochiwały się fanki Baru. Jak dzisiaj wygląda Oleg Astakhov?

2022-02-23 15:49

Zanim pojawiły się takie programy jak Love Island czy Hotel Paradise, cała Polska żyła życiem bohaterów Big Brothera i Baru. Jednym z uczestników programu Polsatu, który wywołał prawdziwą sensację, był Oleg Astakhov. Blondwłosy 21-latek nie mógł narzekać na brak powodzenia. Jak dzisiaj wygląda?

Emitowany na antenie Polsatu format Bar był jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych wczesnych lat dwutysięcznych. W sumie reality show doczekało się aż sześciu sezonów, a niektórzy jego uczestnicy odnieśli sukces w branży rozrywkowej. Uczestniczką Baru była między innymi Doda, która w ten sposób chciała wypromować zespół Virgin. Do grona bardziej lubianych uczestników IV edycji show należał bez wątpienia Oleg Astakhov. Choć blondwłosy 21-latek nie znalazł się w finale, zdążył zgromadzić grono wiernych fanek, które zachwycały się jego blond włosami, niebieskimi oczami i czarującym uśmiechem. Admin popularnego fanpage'a Skany ze starego Bravo zamieścił na Facebooku stronę z czasopisma na temat uczestników Baru. Oleg zdecydowanie miał wzięcie! Jak dzisiaj wygląda?

Sonda
Lubisz programy typu reality show?

Oleg Astakhov dzisiaj

Gdy Oleg pojawił się w Barze, miał 21 lat i pracował w firmie brokersko-ubezpieczeniowej jako agent ubezpieczeniowy i tłumacz. Jego pasją już wtedy był jednak taniec, w którym dziś odnosi dziś wielkie sukcesy. Mężczyzna ma własne szkoły taneczne i na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych. Jego konta na Instagramie obserwuje ponad 138 tysięcy użytkowników, a za liczbę subskrypcji na YouTubie odebrał już srebrny przycisk. Pozostaje nam tylko pogratulować takich osiągnięć!

ESKA XD #042 - BATMAN, EUROWIZJA, MIŁOŚĆ, SAMOCHODY