Britney Spears i Sam Asghari

i

Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Britney Spears wzięła ślub! Jej sukienka mogła kosztować FORTUNĘ

2022-06-10 11:00

Wszystko wskazuje na to, że Britney Spears po raz trzeci wyszła za mąż. Sekretna ceremonia ślubna przyciągnęła największe gwiazdy show-biznesu. Wśród gości nie zabrakło Madonny, Paris Hilton oraz Donatelli Versace, która zaprojektowała suknię dla wokalistki na ten wyjątkowy dzień.

Britney Spears wyszła za mąż! Ta wiadomość obiegła media na całym świecie. Księżniczka popu po raz trzeci stanęła na ślubnym kobiercu w czwartek, 9 czerwca. Jak udało się dowiedzieć redaktorom serwisu TMZ, sekretna ceremonia, na której nie zabrakło gwiazd show-biznesu, odbyła się w Los Angeles, na terenie posiadłości piosenkarki. Oczywiście, jak to bywa w przypadku Britney, nie obyło się bez skandalu. Na kilka godzin przed startem ceremonii pierwszy mąż gwiazdy włamał się na teren jej posiadłości, by nie dopuścić do ślubu. Jason Alexander został jednak złapany i aresztowany, a ślub odbył się w zaplanowanym terminie. 

Ceremonia ślubna Britney i Sama Asghariego była dopięta na ostatni guzik. Dzięki zdjęciom, które pojawiły się w sieci, wiemy, że gwiazda została przywieziona na miejsce w inspirowanej bajką o Kopciuszku karocy, a miejsce, w którym mówiła sakramentalne tak, przystrojone było żywymi kwiatami. Wśród gości nie zabrakło Madonny, Paris Hilton oraz prawnika księżniczki popu Mathewa Rossengarta, który doprowadził do jej uwolnienia spod kurateli ojca w listopadzie 2021 roku. Na miejscu nie mogło zabraknąć też Donatelli Versace, która zaprojektowała suknię Britney na ten wyjątkowy dzień.

Były mąż Britney Spears WŁAMAŁ SIĘ do jej posiadłości. Chciał zniszczyć jej ślub!

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Britney Spears - suknia ślubna

Na ten moment nie wiadomo, jak Britney Spears wyglądała podczas ślubu z Samem Asgharim. Wiadomo jedynie tyle, że za projektem jej sukni ślubnej stała sama Donatella Versace, która jakiś czas temu odwiedziła świeżo upieczonych małżonków. Można się zatem domyślać, że kreacja była przepiękna i na pewno bardzo droga. Czekacie na pierwsze zdjęcia ślubne księżniczki popu i trenera fitness?

Marissa o wielkim sukcesie 365 Days. Chce podbić świat!