To ona oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt! Kim jest "Cassandra"?

2019-04-18 14:42
Jarosław Bieniuk
Autor: MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS

Po wpłaceniu kaucji Jarosław Bieniuk opuścił areszt. Były piłkarz został zatrzymany we wtorkowy poranek po tym, jak 28-letnia kobieta oskarżyła go o brutalny gwałt. Do zdarzenia miało dojść w miniony weekend w jednym z hoteli na sopockim Monciaku. Po przesłuchaniu prokuratura postawiła piłkarzowi zarzut "udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego". Tymczasem prawnik rzekomej poszkodowanej przyznaje, że jego klientka jest w fatalnym stanie psychicznym.

Kim jest kobieta, która twierdzi, że została zgwałcona w weekend przez Jarosława Bieniuka? W wtorek polskie media obiegła informacja o zatrzymaniu byłego piłkarza i partnera Anny Przybylskiej, podejrzanego o popełnienie przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. 28-letnia kobieta, która zgłosiła się na policję, wyznała, że celebryta miał ją brutalnie zgwałcić w jednym z hoteli w Sopocie.

Jarosław Bieniuk - używamy pełnego nazwiska piłkarza na jego wyraźne życzenie - wyszedł na wolność po wpłaceniu 20 tysięcy kaucji. Otrzymał dozór policyjny. W środowy wieczór Prokuratura Okręgowa w Gdańsku poinformowała, że piłkarzowi postawiono zarzut "udzielenia innej osobie środka psychoaktywnego", za który grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Kim jest kobieta, która oskarżyła Jarosława Bieniuka o gwałt? Okazuje się, że 28-latka doskonale jest znana w sopockim środowisku klubowym.

HOT TEMAT
Jarosław Bieniuk

Autor: MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS

Jarosław Bieniuk ma dowody na swoją niewinność? "Zamierzamy złożyć je w Prokuraturze"

Kim jest Cassandra? Jarosław Bieniuk dobrze ją zna

Jak donosi Onet.pl 28-letnia "Cassandra" (imię zmienione za Onetem) to znana w Sopocie modelka i znajoma Jarosława Bieniuka. Jak czytamy w serwisie, w 2015 roku piłkarz opublikował w jednym z portali społecznościowych zdjęcie z trójką znajomych - wśród nich znalazła się opisywana kobieta. Sama Cassandra chętnie publikowała w sieci zdjęcia z sesji zdjęciowych, również rozbieranych.

Super Express z kolei informuje, że Jarosław Bieniuk i "Cassandra" spotykali się od kilku miesięcy. Kobieta jest popularna w środowisku sopockich klubów. W przeszłości była partnerką Marcina T., którego media wiążą z głośną w Trójmieście aferą "Krystka".

Cassandra zgłosiła się na policję twierdząc, że została w brutalny sposób zgwałcona przez Jarosława Bieniuka. Wykonała obdukcję.

Nasza klientka twierdzi, że została brutalnie zgwałcona. Podejrzewa także, że wcześniej została odurzona narkotykami

- powiedział w rozmowie z SE jej prawnik, Mateusz Dończyk z kancelarii Cogents.

Jarosław Bieniuk
Autor: WBF
NAJNOWSZE