Edyta Górniak

i

Autor: AKPA Edyta Górniak pokazała zdjęcie Allana z ukochaną.

Gwiazdy

To ją Edyta Górniak traktuje jak córkę. Pokazała "rodzinne" zdjęcie

2023-06-01 15:34

Wszyscy wiedzą, że największą miłością życia Edyty Górniak jest jej jedyny syn - Allan. Poznaliśmy go jako małe dziecko, ale teraz jest już dorosłym mężczyzną. Od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku. Teraz Edyta Górniak postanowiła pochwalić się wybranką syna na Instagramie. Nazwała ją swoją "córką".

Edyta Górniak ma już za sobą etap, kiedy musiała martwić się o małego syna. Allan Krupa ma już 19 lat i zaczyna dorosłe życie. Podobnie jak mama próbował swoich sił w muzyce. Wydał rapowaną piosenkę. Niedawno zrobił też prawo jazdy i już można go zobaczyć za kierownicą. Allan może pochwalić się też szczęśliwym związkiem. Jakiś czas temu były plotki, że jest związany z Blanką, która reprezentowała Polskę na Eurowizji. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Allan szybko jednak zdementował te spekulacje. Teraz wiadomo już, kim jest jego wybranka. Pochwaliła się nią sama Edyta Górniak, która z okazji Dnia Dziecka wrzuciła wspólne zdjęcie Allana z dziewczyną. "Moje dzieci" - napisała.

Edyta Górniak wyrzuciła go z The Voice of Poland przed finałem. Dziś robi zawrotną karierę

Edyta Górniak o Tinie Turner i koszmarnym rozwodzie

Dziewczyna Allana Krupy

Edyta Górniak po raz pierwszy pochwaliła się potencjalną przyszłą synową. Ukochana Allana Krupy to Angelika Dziedzic. Młoda kobieta ma 19 lat i można kojarzyć z TikToka. W tej aplikacji cieszy się sporą popularnością. Jedna kwestia związana z Angeliką wywołała jednak kontrowersje. O co chodzi?

"Synowa" Edyty Górniak pali?

Na zdjęciu, które Edyta Górniak wrzuciła na Instagrama, widzimy Angelikę Dziedzic z papierosem w ręku. Internauci od razu zwrócili na to uwagę. "Dziecko z fajką. Czy możemy nie promować takich zachowań?" - napisała jedna z użytkowniczek aplikacji.

Listen on Spreaker.