To Hailee Steinfeld zeswatała Sophie Turner i Joe Jonasa. "Biorę to na siebie"

2019-10-12 12:36 kp
Hailee Steinfeld
Autor: Invision/Invision/East News

Wiele gwiazd showbiznesu zawdzięcza swoje związku sławnym znajomym. Celebryci mają szansę poznawać się na oficjalnych galach i mniej oficjalnych imprezach, gdzie poszerzają swoje znajomości. Okazuje się, że Sophie Turner i Joe Jonas również należą do szczęśliwców, do których miłości przyczyniła się inna gwiazda!

Hailee Steinfeld z dużą skromnością dotąd określała swój wkład w związek Sophie Turner i Joe Jonasa. Gwiazda Gry o Tron i wokalista Jonas Brothers są dziś szczęśliwym małżeństwem nie wyobrażają sobie bez siebie życia. I okazuje się, że doskonale zdają sobie sprawę z tego, że w dużym stopniu zawdzięczają to właśnie Hailee Steinfeld!

Wokalistka miała okazję porozmawiać o tym ostatnio u Jimmy'ego Fallona. Gwiazda nie ukrywa, że nie spodziewała się takiego docenienia!

Sophie Turner i Joe Jonas są razem dzięki Hailee Steinfeld

Nie! Naprawdę tak mówią?

- przyznała zdziwiona gwiazda prowadzącemu The Tonight Show, gdy ten oświadczył jej, że Sophie Turner i Joe Jonas są jej wdzięczni za stworzenie ich związku.

Zdecydowanie biorę to na siebie, jeśli tak mówią! Miałam od niej taki telefon: "Powiedz mi coś o Joe Jonasie". Sophie i ja jesteśmy przyjaciółkami od lat. Jest jedną z moich ulubionych osób. I Joe tak samo. Joe i ja pracowaliśmy razem kilka lat temu, on jest również wspaniałą osobą, więc to zadziałało! Biorę za to odpowiedzialność. Wiedziała, że go znam i chciała mojej opinii. Powiedziałam jej prawdę. Nie zdradzę tego, co jej powiedziałam, ale to była moja pochwała. I teraz są małżeństwem.

- opowiedziała była dziewczyna Nialla Horana.

Spodziewaliście się, że ktoś maczał palce w związku Sophie Turner i Joe Jonasa?

NAJNOWSZE