SUPER BOWL: The Weeknd jednak zaśpiewał na murawie! Występ z udziałem ARMII TANCERZY

2021-02-08 7:29 mm

Za nami najważniejsze sportowe wydarzenie w USA i jednocześnie jeden z najważniejszych w roku koncertów na żywo. W przerwie meczu finałowego ligi NFL na 55. Super Bowl zaśpiewał The Weeknd. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom kanadyjski piosenkarz pojawił się nie tylko na trybunach stadionu, ale także na jego murawie. Zobaczcie wideo i zdjęcia z koncertu The Weeknd na Super Bowl 2021!

Występ podczas Super Bowl to dla każdego artysty ogromny zaszczyt i ważny moment w karierze. Koncert w przerwie finału ligi NFL przyciąga przed ekrany dziesiątki milionów Amerykanów, a występy artystów komentowane są często przez wiele następnych tygodni - zwłaszcza jeśli coś pójdzie nie tak. 

Na szczęście w odróżnieniu od wielu poprzedników The Weeknd ustrzegł się przed wpadkami. Jego występ na Super Bowl 2021 był świetnie zaplanowany i zorganizowany z ogromną pompą.

The Weeknd na Super Bowl

Mimo, że show odbyło się bez udziału publiczności, The Weeknd bynajmniej nie czuł się na scenie Halftime Show samotny. Zadbały o tym dziesiątki (!) zamaskowanych tancerzy, którzy wraz z Kanadyjczykiem bawili publiczność nie tylko na scenie, ale także na murawie stadionu Raymonda Jamesa na Florydzie.

Zobaczcie wideo z występu The Weeknda.

Przypomnijmy, że na krótko przed Super Bowl 2021 pojawiły się informacje, że The Weeknd zaśpiewa wyłącznie na trybunach. Chodziło o względy bezpieczeństwa. Media informowały, że organizatorzy nie mogli wpuścić na murawę armii ludzi przygotowujących scenę, bo przecież kilkanaście minut później na boisko muszą powrócić zawodnicy, którzy grają bez maseczek. 

Najwyraźniej jednak organizatorzy znaleźli bezpieczne rozwiązanie. I całe szczęście, bo efekt był naprawdę spektakularny. 

The Weeknd występ na Super Bowl potraktował niezwykle poważnie. Wystarczy wspomnieć, że do swojego koncertu podczas Halftime Show dołożył z własnej kieszeni aż 7 milionów dolarów!

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 5.02.2021
NAJNOWSZE