The Weeknd i Bella Hadid wezmą ślub! "Chce być z nią do końca życia"

2018-11-11 11:00
Bella Hadid i The Weeknd
Autor: splash news Bella Hadid i The Weeknd

Bella Hadid i The Weekend kilka miesięcy temu dali sobie drugą szansę. Wygląda na to, że ich związek układa się lepiej, niż kiedykolwiek! Słyszycie już ślubne dzwony?

Bella Hadid i The Weeknd kilka miesięcy temu postanowili dać sobie drugą szansę. Wszystko w zasadzie zaczęło się od festiwalu Coachella 2018, gdzie muzyk i modelka całowali się przez całą noc. Po tym wybuchu czułości doszli do wniosku, że chcą spróbować związku raz jeszcze.

Jak dotąd wygląda na to, że był to strzał w 10.! Bella Hadid i The Weeknd są szczęśliwsi niż kiedykolwiek. A najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości, że chcą jeszcze poważniej potraktować swój związek. The Weeknd chce się oświadczyć Belli Hadid!

>> The Weeknd w 1 rzędzie na pokazie VS! Bella Hadid nie może marzyć o lepszym wsparciu

The Weeknd i Bella Hadid wezmą ślub

Wszystko wskazuje na to, że prędzej czy później usłyszymy marsz weselny. Najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości. The Weeknd oświadczy się Belli Hadid!

Abel czuje się u boku Belli jak najszczęśliwszy człowiek na ziemi. Był bardzo zdeterminowany, by ją odzyskać a teraz zrobi wszystko, by jej nie stracić. Wielu jego przyjaciół zaczyna przyjmować zakłady, ile czasu minie nim się oświadczy. Wcześniej zawsze mówił o tym, że przeraża go małżeństwo. Jednak odkąd wrócił do Belli, przestał tak mówić. Teraz powtarza, że chce z nią być do końca życia.

Zdradza osoba z bliskiego otoczenia pary.

Z dalszej relacji Hollywood Life wynika, że przyjaciele muzyka bardzo czekają na wieść, że The Weeknd oświadczył się Belli Hadid. Są przekonani, że tworzą świetny duet.

Też tak uważacie?

NAJNOWSZE