The Weeknd w 1 rzędzie na pokazie VS! Bella Hadid nie może marzyć o lepszym wsparciu

2018-11-09 16:13
The Weeknd Bella Hadid Yolanda Hadid
Autor: hotplota.pl The Weeknd Bella Hadid Yolanda Hadid

Bella Hadid podczas pokazu Victoria's Secret Fashion Show mogła liczyć na wsparcie najważniejszych osób. W 1. rzędzie siedział jej chłopak, The Weeknd i mama, Yolanda Hadid.

Nie mamy wątpliwości, że tym razem Bella Hadid i The Weeknd stworzą szczęśliwy i stały związek. Właśnie znaleźliśmy kolejny dowód na to, że The Weeknd ze wszystkich sił wspiera Bellę Hadid!

>> The Weeknd jest największym fanem Belli Hadid! Od dawna zbiera...

Podczas legendarnego pokazu Victoria's Secret Fashion Show wśród aniołków była oczywiście Bella Hadid. Chociaż modelka ma ogromne doświadczenie w branży, to i tak na pewno takim wydarzeniom towarzyszy ogromny stres. A wiadomo, nic nie łagodzi go bardziej, niż widok znajomych i przyjaznych twarzy. Dlatego The Weeknd siedział w 1. rzędzie na pokazie Victoria's Secret Fashion Show!

Z drugiej strony, to zajęcie miejsca w 1. rzędzie na pokazie kobiecej bielizny to chyba marzenie każdego faceta. Sprytny The Weeknd upiekł dwie pieczenie na jednym ogniu: okazał wsparcie swojej kobiecie i z pewnością nacieszył oczy.

>> The Weeknd jednak kocha Bellę Hadid. Nie przyjął stanika od fanki! [VIDEO]

Jednak nie tylko The Weeknd wspierał Bellę Hadid podczas Victoria's Secret Fashion Show. Tuż obok niego siedziała mama modelki, Yolanda Hadid. Już na pierwszy rzut oka widać, że relacje teściowa-zięć są tam bardzo ciepłe!

NAJNOWSZE