Paloma Lokus

i

Autor: youtube.com/VoiceOfPolandTVP Paloma Lokus

The Voice of Poland: Paloma Lokus podbiła serca jurorów! Zobaczcie VIDEO!

2015-09-16 20:00

Paloma Lokus w The Voice of Poland 19.09.2015 naprawdę pokazała klasę! Zobaczcie sami!

Paloma Lokus w The Voice of Poland 19.09.2015 naprawdę pokazała klasę! Zobaczcie sami!

Kolejny odcinek The Voice of Poland 19.09.2015. Paloma Lokus będzie jedną z uczestniczek, która wystąpi przed jurorami show. Paloma jest Polką mieszkającą od urodzenia w Stanach Zjednoczonych. Od dawna marzyła o ogromnej karierze, ale najpierw chciałaby zacząć od nieco mniejszego rynku. Dlatego przyjechała do Warszawy żeby spróbować swoich sił na castingu do The Voice of Poland.

Piękna blondynka zaśpiewała piosnkę „Stay”. Jurorzy bardzo długo wsłuchiwali się w głos Palomy. Swoje fotele obrócił Andrzej Piaseczny, a chwilę później zrobiła to Marysia Sadowska. W ostatniej chwili swojego grzyba użyła także Edyta Górniak.

Internauci już teraz chętnie komentują wystąp Palomy Lokus w The Voice of Poland. „Bardzo nijaki występ. Niby wszystko się zgadza, ale emocji zero”, „Głos czysty + flaki z olejem...” czy „Poprawnie, ale bez szału” - to te bardziej negatywne komentarze. Są jednak też pozytywne opinie. „Nareszcie ktoś z dobrym głosem”, „Ślicznie śpiewa..... bałam się że nikt się nie odwróci” czy „Wspaniały, czysty glos” - czytamy pod filmikiem z występem dziewczyny.

A Wam podobał się występ Palomy Lokus w The Voice of Poland? Do czyjej drużyny powinna trafić sympatyczna blondynka? :)

dr