The Voice of Poland: Edyta Górniak zachwycona uczestnikiem! „Ale ty jesteś ogień, ogier”

2020-09-19 23:21 RD
Edyta Górniak w różowym kombinezonie promuje swoją najnowszą piosenkę - Dzień Dobry Wakacje
Autor: WBF

Takiej Edyty jeszcze chyba nie widzieliśmy! Trenerka w ostatnim odcinku The Voice of Poland bardzo zabiegała o to, by jeden z uczestników został członkiem jej drużyny. Padły naprawdę konkretne słowa. Czy Przemek Pajdak przyjął zaproszenie do drużyny diwy? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

The Voice of Poland to obecnie jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Widzowie cenią go za to, że uczestnicy oceniani są za głos i umiejętności, a nie wygląd. Trenerzy bowiem tylko słyszą uczestnika, a widzą go dopiero w momencie, gdy zechcą mieć go w swojej drużynie i obrócą swój fotel. W The Voice of Poland 2020 trenerami są Edyta Górniak, Urszula Dudziak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron. W najnowszym odcinku trenerów do czerwoności rozgrzał Przemek Pajdak, który podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewał mega energetyczny numer „Are You Gonna Be My Girl”.

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wszyscy trenerzy bardzo chcieli mieć go w swojej drużynie. Najbardziej jednak zabiegała o to Edyta Górniak, która naprawdę powiedziała wiele, by tylko Przemek przyjął zaproszenie do jej teamu.

Przemek, widziałeś kiedyś, żeby Edyta Górniak tańczyła dla Ciebie? Ale Ty jesteś ogień, ogier, nie wiem! Zabiorę Cię tam, gdzie jeszcze nie byłeś. Wiem, że wszyscy mają mnóstwo cudownych rzeczy do zaoferowania, ale ja mam najwięcej

mówiła Edyta. Przemek jednak pozostał nieczuły na względy pięknej piosenkarki. Ostatecznie wybrał on drużynę Tomsona i Barona. A poniżej możecie zobaczyć cały występ Przemka Pajdaka:

NAJNOWSZE