The Voice Of Poland 11: JURY już w komplecie? TVP komentuje ostre słowa Margaret!

2020-06-01 19:16 nk
Margaret
Autor: VIPHOTO/East News

The Voice Of Poland 11: JURY już w komplecie? TVP komentuje ostre słowa Margaret!

Fani z niecierpliwością czekają na nową edycję The Voice Of Poland. 11 odsłona popularnego talent show ma wystartować jesienią. Wciąż nie jest znany jednak skład jurorski programu. Ten ma zostać ujawniony niebawem.

Margaret mówi "NIE" TVOP 11!

Jak Wam pisaliśmy, fani Margaret bardzo chcieli wiedzieć, czy mogą spodziewać się wielkiego powrotu gwiazdy to The Voice Of Poland w najnowszej edycji. Piosenkarka była jedną z ulubionych trenerek widzów. Pod koniec ubiegłego roku Małgosia Jamroży zrobiła sobie jednak niespodziewanie przerwę w karierze, tłumacząc się względami zdrowotnymi.

Margaret z zaskakującą szczerością zaprzeczyła, jakoby miała zamiar pojawić się w TVOP 11. Dała przy tym do zrozumienia, że to jej własna decyzja, umotywowana niechęcią do Telewizji Polskiej.

Teraz do całej sprawy postanowili odnieść się producenci show. Ich wersja jest zupełnie inna, niż wersja Margaret...

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu jury programu "The Voice of Poland" TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji "VoP". Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie

- czytamy w oświadczeniu TVP dla mediów.

Jak myślicie, czyja wersja wydarzeń jest prawdziwa?

Margaret wytwórnia płytowa
Autor: TRICOLORS/East News
Hotplota.pl: Beyonce jako niemowlę; Lady Gaga rzuca nałogi

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE