The Rock ma sobowtóra! TEN policjant wygląda jak Dwayne Johnson

2021-08-31 15:50 es
The Rock
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Dwayne Johnson to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów świata. Rocznie wychodzi co najmniej kilka filmów z jego udziałem. Z pewnością posiadanie klona, ułatwiłoby mu życie... Tak się składa, że internet obiegły zdjęcia policjanta, który wygląda jak The Rock!

Chyba niema na świecie osoby, która nie wiedziałaby, kim jest The Rock. Były sportowiec jest na szczycie najlepiej zarabiających aktorów w całym show-biznesie! Dwayne Johnson ma rocznie od kilku do kilkunastu premier filmowych. Poza tym współprowadzi markę produkującą tequilę. Prywatnie tym jest mężem i ojcem trójki dzieci.

To sporo obowiązków jak na jedną osobę! Jak The Rock sobie z tym radzi? Dwayne Johnson z pewnością chętnie zatrudniłby sobowtóra... Właśnie go znalazł!

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Dwayne Johnson ma sobowtóra

Internet obiegły zdjęcia Erica Fieldsa. To porucznik patrolowy z hrabstwa Morgan w stanie Alabama. Dlaczego stał się nagle tak popularny? Bo wygląda dokładnie jak The Rock!

Eric Fields i Dwayne Johnson są podobnego wzrostu, mają mnóstwo mięśni i zero włosów. Patrząc na zdjęcie policjanta z Alabamy można pomyśleć, że na zdjęciu jest Luke Hobbs z Szybkich i wściekłych!

Uderzające podobieństwo skomentował nawet sam The Rock.

O cholera! Wow.Facet po lewej jest o wiele fajniejszy.Bądź bezpieczny bracie i dziękuję za twoją służbę. Pewnego dnia wypijemy @Teremana i muszę usłyszeć wszystkie twoje „historie z The Rock”, bo WIEM, że je masz 😂😈👊🏾🥃

Napisał na Twitterze Dwayne Johnson.

Trzymamy kciuki za spotkanie!

NAJNOWSZE