Te gwiazdy wierzą w duchy! Z nimi nie pójdziesz do domu strachów

2020-01-26 14:00 es
Gwiazdy, które dwukrotnie poślubiły tę samą osobę
Autor: hotplota.pl Gwiazdy, które dwukrotnie poślubiły tę samą osobę

Nie brakuje gwiazd, które wierzą w zjawiska paranormalne. Sławni wokaliści, sportowcy, a nawet politycy! Niektórzy opowiadają, że w dzieciństwie spotkali się z duchem, inni takie doświadczenia przeżyli jako dorośli. Sprawdźcie, jakie gwiazdy wierzą w zjawiska paranormalne!

Zjawiska paranormalne to temat, który wzbudza dużo emocji i ciarki na plecach. Najczęściej z tym tematem spotykamy się w filmach i serialach. Czasami poznajemy sympatyczne duszki, innym razem przerażające upiory. Dla większości ludzi temat duchów kończy się właśnie na fantastyce.

Inni natomiast podchodzą do tematu poważnie. Wśród gwiazd nie brakuje osób, które wierzą w duchy i chętnie opowiadają o swoich nadnaturalnych doświadczeniach.

Te gwiazdy wierzą w duchy:

Kristen Stewart

Gwiazda uważa, że jest szczególnie wrażliwa na zjawiska nadprzyrodzone. W wywiadzie dla Vanity Fair powiedziała, że z duchami rozmawia i często wyczuwa nienaturalną energię.

Jennifer Aniston

Podczas występu w The Late Late Show z Jamesem Cordenem Jennifer Aniston wspominała, że kiedyś mieszkała z duchem, który nienawidził jej współlokatora.

Miley Cyrus

Gwiazda wyznała, że widziała duchy w swoim londyńskim mieszkaniu. Mały chłopiec miał obserwować ją podczas kąpieli.

Halle Berry

Po nakręceniu filmu Introducing Dorothy Dandridge, Halle Berry twierdziła, że odwiedził ją duch zmarłej aktorki.

Lady Gaga

W 2011 roku Lady Gaga powiedziała, że nawiedza ją duch o imieniu Ryan.

Demi Lovato

W 2013 roku Demi Lovato wyjaśniła, że wierzy w zjawiska paranormalne. Opowiadała, że w jej domu w Teksasie mieszkał duch małej dziewczynki. Odwiedzili ją łowcy duchów oraz medium, którzy ustalili, że zjawa nazywa się Emily.

Ryan Gosling

Aktor wspominał, że z powodu duchów jego rodzina musiała opuścić dom, w którym się wychowywał

Kate Hudson

Gwiazda wspominała, że widziała wiele duchów w domu wynajmowanym przez jej matkę w Londynie. Twierdzi także, że odwiedził ją duch zmarłej babci.

Keanu Reeves

Keanu Reeves i jego siostra podobno widzieli ducha w ich domu z dzieciństwa.

NAJNOWSZE