Celebryci

Te zagraniczne gwiazdy naprawdę nazywają się inaczej. Będziecie zaskoczeni! [GALERIA]

2024-05-24 12:21

Czasami pozory mylą, zwłaszcza w świecie show-biznesu. Oto lista niektórych amerykańskich gwiazd, które potajemnie noszą zupełnie inne imiona i nazwiska. Przygotujcie się na duże zaskoczenie!

Gwiazdy potrafią zaskakiwać! Bywa bowiem, że imiona i nazwiska naszych ulubionych aktorów czy muzyków, które widzimy na ekranach telewizorów, w kinie, czy w sieci, nieco, lub bardzo mocno różnią się od ich prawdziwych personaliów. Trzeba przyznać, że niektórzy to prawdziwi mistrzowie kamuflażu. Sprawdźcie, jak naprawdę nazywają się największe sławy, które od lat działają w światowym show-biznesie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najbardziej znienawidzone gwiazdy Hollywood. Za co widzowie ich nie znoszą?

DARIA ZAWIAŁOW O SWOJEJ TRASIE I WIELKIM PROJEKCIE | Wywiad Radio ESKA

Gwiazd, które nazywają się zupełnie inaczej

Wiele zagranicznych gwiazd posługuje się zupełnie innymi personaliami, niż moglibyśmy sądzić. Niektórzy robią to, aby choć w najmniejszym stopniu zachować swoją prawdziwą tożsamość. Inni, z pewnością, decydują się na taką taktykę ze względów czysto praktycznych, aby łatwiej było wymówić i zapamiętać ich imiona i nazwiska.

Do grona gwiazd, które nazywają się zupełnie inaczej, należą m. in. Bruno Mars, Meg Ryan, Whoopi Goldberg, Alicia Keys, Julianne Moore, Brad Pitt, czy Antonio Banderas. A oto 20 sławnych osób, które posługują się nieco zmienionymi imionami i nazwiskami.