Taylor Swift ujawniła wpisy z pamiętnika! Wiemy, co pisała o Kanye Wescie po MTV VMA 2009!

2019-08-24 17:52 nk
Kanye West i Taylor Swift
Autor: Matt Sayles/Invision/AP/East News

Pamiętacie, jak Kanye West zniszczył najważniejszy dzień w życiu Taylor Swift, przerywając jej przemowę po odebraniu statuetki za najlepszy teledysk kobiecy? Co czuła wtedy sama - 19-letnia wówczas - artystka? Co napisała o tym wieczorze w swoim pamiętniku? Wszystko zostało ujawnione! Przeczytajcie sami!

Dziś Taylor Swift jest jedną z najsławniejszych artystek popowych świata. Pobiła wiele rekordów i bezsprzecznie zapisała się na kartach historii muzyki pop jako jedna z najważniejszych piosenkarek. Pamiętacie jednak jej początki?

Taylor ciężko pracowała na swoją sławę, a jedną z pierwszych nagród, jakie dostała, była MTV VMA 2009 za najlepszy żeński teledysk roku. Niestety, ten wyjątkowy moment zepsuł artystce Kanye West! Tej sceny nie da się zapomnieć! Raper wparował na scenę, wyrwał mikrofon młodziutkiej Tay i powiedział, że zaraz da jej dokończyć podziękowania, ale chce tylko powiedzieć, że jeden z najlepszych teledysków w historii miała Beyonce! Gwiazda, która była nominowana do tej samej nagrody, wprost zdębiała na widowni. A jak czuła się wtedy Taylor Swift?

Taylor Swift o Kanye Wescie w swoim pamiętniku

Taylor nigdy nie ukrywała, że Kanye West zniszczył jej najważniejszy moment w życiu. Długi czas starała się zachować dla siebie, co o nim myśli, ale w końcu konflikt eskalował. Zastanawialiście się jednak, co Taylor myślała dokładnie tego wieczoru, kiedy Kanye przerwał jej przemowę?

Okazuje się, że Taylor Swift opisała wszystko w swoim pamiętniku! A teraz udostępniła te wpisy swoim fanom! W sumie Tay ujawniła aż 120 stron swoich pamiętników razem z wersjami deluxe swojej płyty Lover - po 30 stron na każdą z czterech rozszerzonych edycji.

W jednym z fragmentów możemy przeczytać wpis z 18 września 2009.

Ahh... Rzeczy, które mogą zmienić się w tydzień... Powiedzmy tylko, że gdybyście powiedzieli mi, że Kanye West będzie obiektem numer jeden mojego tygodnia, mediów i mojej roli w VMA, spojrzałabym na was z zezem. Gdybyście powiedzieli mi, że wygram nagrodę, do której byłam nominowana, nie uwierzyłabym was. A gdybyście powiedzieli mi, że jedna z największych gwiazd muzyki wskoczy na scenę i ogłosi, że uważa, iż nie powinnam wygrać, w telewizji na żywo, powiedziałabym: "Takie rzeczy nie zdarzają się w prawdziwym życiu". Cóż... najwyraźniej... zdarzają się.

- napisała Taylor Swift w pamiętniku.

Prawda, że łągodnie? Po takiej akcji większość ludzi używałaby jako przecinków słów na "k", "ch" i "p" w dowolnej kolejności! ;)

NAJNOWSZE