Taylor Swift ogłasza nowy film! Premiera Folklore: the long pond studio sessions już dziś

2020-11-24 19:03 es
Taylor Swift na AMA 2020
Autor: Rex Features/East News

Taylor Swift lubi robić fanom niespodzianki. Podczas pandemii koronawirusa nagrała album Folklore. Jeszcze dziś fani będą mieli okazję poznać więcej szczegółów dotyczących powstawania albumu. Taylor Swift zapowiedziała premierę filmu!

Taylor Swift nie ma ostatnio łatwego czasu. To głównie za sprawą Scootera Brauna. Wskutek jego działań Taylor Swift znowu straciła prawa do swojej muzyki! Na szczęście gwiazda ma też powody do radości. Piosenkarka otrzymała nagrodę American Music Awards 2020 w kategorii m.in. artystka roku. Na tym nie koniec dobrych wiadomości. Ucieszą się szczególnie fani albumu Folklore!

Taylor Swift ogłasza premierę filmu o Folklore

Jedną z najlepszych rzeczy, które przyniosła pandemia, jest nowa płyta Taylor Swift. Album Folklore wiele osób podniósł na duchu w tym trudnym czasie.

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10

Taylor Swift tworzyła album Folklore z Jackiem Antonoffem, Aaronem Dessnerem z The National i Justinem Vernonem z Bon Iver w odległości tysięcy kilometrów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że będzie okazja, żeby zobaczyć relację z ich pierwszego spotkania.

Taylor Swift ogłosiła premierę filmu dokumentalnego Folklore: the long pond studio sessions. Tam podzieli się z fanami historiami o każdej z 17 piosenek.

Premiera dokumentu o najnowszym albumie Taylor Swift już dziś na Disney +!

NAJNOWSZE