Taylor Swift

i

Autor: Everett Collection/East News

Taylor Swift imprezowała ze swoim byłym! Co na to Sophie Turner?

2021-11-15 12:15

W Hollywood stosunki między byłymi partnerami bywają różne i często bardzo przewrotne. Niektóre gwiazdy nie wyobrażają sobie utrzymywania kontaktu z ex, często też rozstają się z nimi w dość słabych relacjach, więc publiczne pranie brudów nikogo nie dziwi. Zdarzają się też osoby, które potrafią dzielić się z byłym partnerem swoim obecnym szczęściem. Taylor Swift zdecydowanie należy do tej drugiej grupy!

Pamiętacie związek Taylor Swift i Joe Jonasa? Para spotykała się w 2008 roku, więc emocje już dawno zdążyły opaść. Co wydarzenie było dla Taylor dość bolesne, bo Joe miał zerwać z nią przez telefon i to w 27-sekundowej rozmowie, no ale młodość rządzi się swoimi prawami.

Dzisiaj o tamtych szalonych chwilach raczej już nikt nie pamięta, albo nie chce pamiętać. Wygląda na to, że oboje już nie żyją przeszłością.

Jak podają zagraniczne media, spotkali się na imprezie tuż po udanym koncercie Taylor Swift w programie Saturday Night Live. Oboje postanowili zaliczyć after party po wydarzeniu i jak zapewnia kolorowa prasa, czuli się bardzo swobodnie w swoim towarzystwie.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

A co na to wszystko żona Jonasa, Sophie Turner?

Chyba niespecjalnie zrobiło to na niej wrażenie bo Joe nie przyszedł sam, a w towarzystwie ukochanej.

Hmm… a może Sophie nie chciała go puścić samego? XD