Taniec z Gwiazdami: Kto odpadł 18.09.2020? Które pary walczą dalej?

2020-09-18 6:47 mm

Taniec z Gwiazdami rozkręca się na dobre, a z każdym tygodniem na parkiecie pozostaje coraz mniej par. Którzy uczestnicy i tancerze mają największą szansę na wybraną w tej edycji programu, a kto tym razem żegna się z Dancing With The Stars 2020? Za nami kolejny odcinek Tańca z Gwiazdami 11. Wyniki odcinka z 18.09.2020 znów zaskoczą widzów? Kto odpadł z programu tym razem?

W piątek 18.09.2020 po godzinie 22:00 dowiedzieliśmy się, kto odpadł w trzecim odcinku Tańca z Gwiazdami 2020. Przypomnijmy: w pierwszym po przerwie odcinku z programem pożegnał się Tomasz Oświeciński, a w kolejnym show opuścił Sylwester Wilk - on jednak odszedł na własne życzenie po konsultacji z lekarzami.

Tutaj piszemy szerzej o wypadku, w wyniku którego Sylwester Wilk stracił nogę:

>> Ninja Warrior: Uczestnik miał wypadek! Sylwester Wilk stracił nogę. Co się stało?

Tymczasem czas na kolejne taneczne emocje. W piątek 18 września po godzinie 20:00 obejrzeliśmy trzeci po przerwie odcinek tegorocznej edycji show Taniec z Gwiazdami. Kto odpadł tym razem? Które pary walczą dalej o Kryształową Kulę i kto z uczestników ma największą szansę na zwycięstwo w 11. edycji Dancing With The Stars w Polsacie?

Taniec z Gwiazdami 2020: Kto odpadł 18 września?

I wszystko jasne. W czwartym odcinku Tańca z Gwiazdami nie wystąpią Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. To właśnie oni 18 września musieli zakończyć przygodę z tanecznym show Polsatu.

Nicole i Kamil w trzecim odcinku TzG wykonali walca angielskiego. Para zatańczyła do piosenki Dwa serduszka

Jak poradziły sobie pary?

Ania Karwan i Jan Kliment po raz pierwszy otrzymali za taniec maksymalne noty od jurorów. Piosenkarka w końcu pozwoliła sobie "puścić wodze" i dopuściła do swojego serca tanecznego partnera.

Julia Wieniawa, która mówi o sobie "stara dusza", doskonale odnalazła się w dość charakterystycznym stylu, jakim jest charleston. Ku zaskoczeniu jej tanecznego partnera, Stefano Terrazzino!

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz ponownie zachwycili. Modelka została pochwalona za to, że z odcinka na odcinek staje się coraz lepsza. A jej taniec jest piękną i wciągającą historią.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak przekroczyli nareszcie barierę... punktową - do tej pory ich tańce zbierały 20 punktów. Sylwia bardzo to przeżywała - czuła, że jej starania i zaangażowanie są niewspółmierne do ocen jurorów. Wysiłek okupiony kontuzją popłacił!

Mikołaj Jędruszczak został skrytykowany przez jurorów za brak luzu... w biodrach. Jego taniec zdobył najniższe noty, co wywołało u Mikołaja dużo emocji. Nie pomogło nawet pocieszanie ukochanej tancerza, Sylwii Madeńskiej.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova w quickstepie bawili się na całego. Aktor z wrodzonym wdziękiem przybrał ulubioną minę, nazwaną przez jurorów "zdziwioną Heleną".

NAJNOWSZE