Sylwia Bomba

i

Autor: WBF

Taniec z Gwiazdami: Ile schudła Sylwia Bomba! TE LICZBY ROBIĄ WRAŻENIE!

2021-09-04 21:00

Taniec z Gwiazdami to mega popularny wśród widzów program telewizji Polsat. Lubią go również gwiazdy. Dzięki treningom do show tracą sporo nadprogramowych kilogramów. Pochwaliła się tym również Sylwia Bomba, którą można oglądać na parkiecie w poniedziałkowe wieczory. Ile schudła gwiazda programu Gogglebox? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Taniec z Gwiazdami to program, który jest uwielbiany przez widzów. Pierwszy odcinek kolejnej edycji będzie można zobaczyć już w poniedziałek (30 sierpnia) na antenie telewizji Polsat. Jedną z gwiazd, które będą zmagały się na parkiecie jest Sylwia Bomba. Doskonale znacie ją z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Sylwia dzięki treningom do tanecznego show zgubiła już kilka kilogramów. Przyznała to w rozmowie z dziennikarzem Plotka. 

Gwiazda wyznała, że jej ciało się zmienia, ale w ogóle tego nie kontroluje. 

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY

Okazuje się, że zrzucanie kilogramów najlepiej widać po ubraniach. Sylwia w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem swojej kreacji z programu Taniec z Gwiazdami z dopiskiem:

-5 cm w biuście, -4 cm w talii, -5 cm w biodrach. 

Oznacza to, że Sylwia naprawdę chudnie w oczach. :O 

QUIZ - Auta gwiazd. Wiesz, czym jeżdżą celebryci?

Pytanie 1 z 10
To zdecydowanie ulubiona marka Cezarego Pazury. Mowa o...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE