Taniec z Gwiazdami 2019, odc. 5: ZDJĘCIA zza kulis! Tam też się działo!

2019-10-12 12:47 nk
Taniec z Gwiazdami 2019, odc. 5 od kulis
Autor: WBF

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 11.10.2019? Akop Szostak i Sara Janicka! Choć zawodnik KSW tańczył z poważnym urazem kręgosłupa, widzowie nie potraktowali go ulgowo. Atmosfera 5. odc. Tańca z Gwiazdami 10 pt. "U cioci na imieninach" udzieliła się uczestnikom także za kulisami show. Zobaczcie zdjęcia!

5. odc. Tańca z Gwiazdami 10 upłynął w atmosferze biesiady "u cioci na imieninach". Imprezowy klimat wieczoru był zaakcentowany wielkim stołem na środku parkietu. Tam uczestnicy siedzieli i podziwiali występy kolegów. Nie zabrakło żartów o podtekście erotycznym i alkoholowym. Gwiazdy opowiadały o swoim podejściu do imprezowania i ujawniały ulubione ruchy na potańcówkach.

Rzeczywiście dało się odczuć luźniejszą atmosferę tego odcinka. Nawet jurorzy tak się wyluzowali, że padły aż dwie pierwsze trzydziestki w punktacji! Niestety, ktoś musiał mimo wszystko pożegnać się z show.

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 11.20.2019?

Choć wygrali maraton taneczny, od którego rozpoczął się 5. odc. TzG 2019, a potem tańczyli mimo poważnego urazu kręgosłupa, jakiego dorobił się sportowiec, to Akop Szostak i Sara Janicka opuścili show Polsatu. Fighter wykazał się wielką determinacją kontynuując swój udział mimo przepukliny w dole kręgosłupa, która promieniuje na jego lewą nogę! Mimo urazu jurorzy zauważyli lekką poprawę w jakości tańca Akopa (choć stopy nadal miał "drewniane") i przyznali mu za fokstrota 18 punktów (mniej miała Magda Bereda, to właśnie Szostak i Janicka otrzymali najmniej głosów od telewidzów.

Taniec z Gwiazdami 10, odc. 5 od kuchni

Zobaczcie, jak 5. odcinek jesiennej edycji Tańca z Gwiazdami 2019 wyglądał od kulis! nie zabrakło wygłupów, wspólnych fotek (również z Małgorzatą Sochą, która tego wieczoru była wśród publiczności w studiu) i oczywiście gorączkowych przygotowań, o które dbali charakteryzatorzy, wizażystki i fryzjerki!

NAJNOWSZE