Taniec z Gwiazdami 10, odc. 5: Nowy juror Krzysztof Kris Adamski kiedyś i dziś! [ZDJĘCIA]

2019-10-11 14:00 nk
Krzysztof KRIS Adamski
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/East News, TRICOLORS/East News, WBF

W 5. odc. Tańca z Gwiazdami 10, 11.10.2019, wielkim nieobecnym będzie Michał Malitowski. Juror już w poprzednim tygodniu zapowiadał, że nie zasiądzie tego wieczoru w jury, bo wyjeżdża do Londynu na prestiżowy turniej tańca towarzyskiego. Zastąpi go Krzysztof KRIS Adamski. Kim jest nowy juror TzG? Zobaczcie jego zdjęcia sprzed lat! To mistrz metamorfoz!

5. odcinek Tańca z Gwiazdami 10 będzie wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że tematem przewodnim wieczoru będzie impreza "u cioci na imieninach". W Tańcu z Gwiazdami 11.10.2019 wielkim nieobecnym będzie Michał Malitowski, który wyleciał do Londynu na prestiżowy konkurs tańca. Zamiast niego w jury TzG zasiądzie Krzysztof KRIS Adamski, który również jest dobrze znany widzom Polsatu.

Naszą relację z Tańca z Gwiazdami 11.10, wyniki i inne szczegóły możecie śledzić na żywo TUTAJ:

>> Taniec z gwiazdami 2019, odcinek 5. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 11.10? [WYNIKI]

Krzysztof KRIS Adamski: Kim jest nowy juror Tańca z Gwiazdami 10?

Z pewnością znacie go jako choreografa programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie przygotowuje uczestników do występów, jednak Kris ma na koncie znacznie więcej dokonań!

Kris Adamski pochodzi z Koszalina, gdzie urodził się 24 marca 1970 roku. Tam wraz z Grzegorzem Staniszewskim założył znaną formację break dance Top Toys, z której wywodzi się wielu świetnych tancerzy.

W 1988 roku przeprowadził się do Warszawy, gdzie dostał się od razu na drugi rok Studia Pantomimy przy Teatrze Żydowskim. Dwa lata później udało mu się uzyskać angaż w musicalu Janusza Józefowicza Metro, z którym w 1992 roku poleciał na Broadway. Do 1997 roku brał udział we wszystkich produkcjach Teatru Studio "Buffo". Potem grał w wielu dobrze przyjętych musicalach na deskach prestiżowych teatrów.

Krzysztof Adamski stworzył choreografię do wielu polskich filmów, seriali i innych produkcji telewizyjnych To on odpowiada m.in. za tango Agnieszki Włodarczyk i Bogusława Lindy w filmie Sara. Był również konsultantem choreograficznym Andrzeja Wajdy przy filmie Panna Nikt. Tworzył też układy do pierwszych dwóch sezonów serialu TVP 2, Tancerze. Odpowiadał za choreografię podczas wyborów Miss Polonia 2004, Miss Polski 2005, Elite Model Look 2005, podczas kilku telewizyjnych koncertów sylwestrowych, a także do teledysków polskich i zagranicznych artystów.

Pracował m.in. w Moskwie, Wilnie, Casablance czy Kopenhadze. Jest autorem choreografii ponad 150 reklam na całym świecie. Współpracował m.in z markami: L`oreal, Dannone, Philips, Pompea czy Cubus- Norwegia.

Kris Adamski to człowiek-kameleon?

 Krzysztof Adamski to mistrz metamorfoz. Nie dość powiedzieć, że na przestrzeli lat swojej pracy w kulisach showbiznesu mocno się zmieniał. Z racji udziału w wielu spektaklach i programach telewizyjnych Kris potrafi przejść kompletną przemianę w ciągu jednego dnia! Zobaczcie jego zdjęcia!

NAJNOWSZE