Taniec z gwiazdami 2019, zwycięzca: Damian Kordas na hot zdjęciach! Był najlepszy?

2019-11-22 22:30 kp

Damian Kordas może z całą stanowczością przyznać, że do finału Tańca z gwiazdami 2019 zaprowadziła go ciężka praca. Młody kucharz bez fajerwerków, jednak z tygodnia na tydzień poprawiał swoje umiejętności, co docenili widzowie i jurorzy. A talent i praca w połączeniu z jego pogodnym usposobieniem musiały przynieść mu sukces. Zobaczcie zdjęcia z jego występów!

Damian Kordas to prawdzie showbiznesowe zwierzę. W 2015 roku 22-letni Damian wygrał program Masterchef. Dzięki występowi w show zyskał popularność w całej Polsce, a fani jego talentu chętnie obserwowali nie tylko jego kanał kulinarny, ale i profil na Instagramie. W 2018 roku młody kucharz wystąpił w programie Agent Gwiazdy, gdzie... znów wygrał. To niesamowite, że Tańcu z gwiazdami 2019 Damian Kordas powtórzył tamte sukcesy i ponownie zwyciężył!

Damian Kordas i Janja Lesar zostali finalistami Tańca z gwiazdami 2019 już w pierwszej rundzie półfinału. Po dogrywce z Sandrą Kubicką do szczęśliwców, którzy zawalczyli w finale dołączyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

>> Taniec z gwiazdami 2019, półfinał. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami 15.11? [WYNIKI]

W finale to Damian Kordas i Janja Lesar okazali się jednak lepsi i wygrali Taniec z Gwiazdami 10! Wyniki są dla Was zaskoczeniem?

Damian Kordas w finale Tańca z gwiazdami 2019

Już w pierwszych odcinkach Tańca z gwiazdami 2019 Janja Lesar nie ukrywała radości z partnera, który przypadł jej w udziale w tej edycji. Tancerka szybko zobaczyła w Damianie Kordasie spory potencjał i z odcinka na odcinek wyciągała z niego kolejne, taneczne umiejętności. Jego zapał i pracę doceniali też jurorzy, którzy - choć nie bezkrytycznie - pozytywnie oceniali jego występy.

W finale Tańca z gwiazdami 2019 Damian Kordas miał bardzo trudnych przeciwników w postaci Barbary Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Aktorka od początku była uważana za jedną z faworytek do kryształowej kuli. W finale musiała jednak pogodzić się z porażką.

Przypomnijmy sobie najlepsze zdjęcia z występów Damiana w Tańcu z gwiazdami 2019!

Zobacz też:

NAJNOWSZE