Jacek Jelonek i Michał Danilczuk

i

Autor: AKPA Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczą w finale Tańca z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami 13: Jacek Jelonek w finale! Z kim się zmierzy w tanecznym show?

2022-10-30 19:39

W poniedziałkowym półfinale Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami zmierzyły się trzy pary, z których dwie wywalczyły FINAŁ! W ostatnim odcinku okaże się, kto zgarnie 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę. Zobacz z kim zmierzy się Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.

W poniedziałek 24 października 2022 odbył się półfinałowy odcinek 13 edycji Tańca z Gwiazdami, w którym do rywalizacji stanęły trzy pary: Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Taneczne zmagania oceniali jurorzy w składzie: Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlovic, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski.

Taniec z Gwiazdami 13 - kto zostaje w programie i walczy w finale?

Uczestnicy półfinału mieli możliwość zaprosić do programu gości specjalnych, z którymi wykonali układ choreograficzny. U boku Jacka Jelonka i Michała Danilczuka zatańczył zwycięzca poprzedniej edycji, Piotr Mróz. Ilona Krawczyńska zaprosiła do swojej pary Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego, a Wiesław Nowobilski i Janja Lesar pokazali się parkiecie ze Sławomirem.

Punktacja po obu rundach nie pozostawiła wątpliwości: Wiesław i Janja otrzymali łącznie 71 punktów, Ilona i Robert zostali uhonorowani 79-ma punktami, a Jacek i Michał dostali maksymalną ilość, 80-ciu punktów.

Taniec z Gwiazdami - kiedy finałowy odcinek?

W finałowym odcinku zobaczymy zatem Jacka Jelonka z Michałem Danilczukiem, oraz Ilonę Krawczyńską z Robertem Rowińskim.

Ostatni odcinek odbędzie się 31 października 2022 o godz. 20:05 na antenie telewizji Polsat.

Sonda
Kto zwycięży w finale 13. edycja Tańca z Gwiazdammi?
RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE