Taniec z Gwiazdami 11: PARY ujawnione! Sprawdź, kto z kim tańczy! Są już faworyci?

2020-02-08 8:17 nk
Anna Karwan i Jan Kliment
Autor: www.instagram.com/tanieczgwiazdami

Taniec z Gwiazdami 2020 rusza w piątek, 6 marca, o 20:05. Miesiąc przed startem nowej edycji Polsat wyjawia pary TzG 11! Kto z kim zatańczy? Czy pary zostały dobrze dobrane? No i, co najważniejsze, czy już teraz któraś z nich ma większe szanse na wygraną, niż inne? Sprawdźcie i oceńcie sami!

Już w piątek, 6 marca 2020, ruszy Taniec z Gwiazdami 11. Kolejna edycja popularnego tanecznego show z pewnością będzie cieszyła się dużą popularnością. Polsat ponownie postarał się bowiem tak dobrać uczestników, by każdy miał komu kibicować. Jest mega popularna aktorka Julia Wieniawa, jest gwiazda internetu Sylwia Lipka, jest niepełnosprawny sportowiec Sylwester Wilk, jest też rozchwytywany aktor i zawodnik MMA Tomasz Oświeciński, jest piękna modelka Edyta Zając, a poza tym utalentowana piosenkarka Anna Karwan czy para celebrytów, którzy wygrali Wyspę Miłości: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska oraz Marcin Bosak, Nicole Bogdanowicz, Bogdan Kalus i Milena Rostkowska-Galant.

Wszyscy uczestnicy Tańca z Gwiazdami 11 poznali już swoich partnerów. Teraz producenci uchylają rąbka tajemnicy widzom. Są zaskoczenia?

Taniec z Gwiazdami 11: PARY

Spekulacje na temat tego, kto z kim tańczy w Tańcu z Gwiazdami wiosną 2020, trwały już od jakiegoś czasu, a wersje polskich mediów znacząco się od siebie różniły.

W końcu wiemy, kto z kim naprawdę zatańczy w Tańcu z Gwiazdami 11! Oto ujawnione pary TzG 2020:

 1. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
 2. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
 3. Sylwia Lipka i Rafał Maserak
 4. Marcin Bosak i Wiktoria Omyła
 5. Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
 6. Anna Karwan i Jan Kliment
 7. Tomasz Oświeciński i Janja Lesar
 8. Edyta Zając-Rzeźniczak i Michał Bartkiewicz
 9. Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke
 10. Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
 11. Bogdan Kalus i Lenka Klimentova

Jak prezentują się ze sobą pary Tańca z Gwiazdami 11? Zobaczcie w naszej galerii!

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE