Tak wyglądała pierwsza randka Justina i Hailey Bieberów. To wtedy się pocałowali!

2020-05-24 9:44 kp
Justin Bieber i Hailey Bieber
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Justin Bieber i Hailey Baldwin przez długi czas nie chwalili się fanom swoimi spotkaniami. Gdy paparazzi zaczęli coraz częściej fotografować ich razem, fani umierali z ciekawości, co naprawdę łączy tę dwójkę. Zakochani długo nie komentowali jednak swojej relacji, a najlepszym jej podsumowaniem był ich ślub w urzędzie we wrześniu 2018 roku. Teraz są już znacznie bardziej wylewni!

Związek Justina Biebera i Hailey Baldwin przez długi czas był dla fanów dużą tajemnicą. Wszyscy wiedzieli, że muzyk i córka Stevena Baldwina znają się od lat, jednak gdy Jus zaczął pojawiać się na ulicach Los Angeles w jej towarzystwie krótko po rozstaniu z Seleną Gomez, wiele osób nie kryło zdziwienia. Nie obyło się też bez negatywnych emocji wobec młodej modelki - o czym Hailey ostatnio otwarcie mówiła.

Okazuje się, że nie tylko fani Justina Biebera nie byli początkowo zachwyceni jego relacją z Hailey. Jak zdradziła sama zainteresowana, przeciwko randkom z piosenkarzem byli też jej rodzice! Jak jednak przystało na zakochaną dziewczynę, ich zakazy nie przyniosły skutków :)

Pierwsza randka Justina i Hailey Bieberów

W najnowszym odcinku The Biebers on Watch Hailey Bieber wspominała swoją pierwszą randkę z Justinem. To właśnie wtedy para pora pierwszy się pocałowała!

Za pierwszym razem, kiedy się całowaliśmy, byliśmy w Nowym Jorku i poszliśmy razem na obiad. Zadzwoniłam do rodziców, żeby zapytać, czy mogę iść, a oni odmówili. Mówili: „Absolutnie nie, nie będziesz sama spotykać się z Justinem, to się nie wydarzy”.... Moja starsza siostra trochę mnie kryła i powiedziała: „O tak, będzie spała w moim mieszkaniu i wszystko będzie w porządku”… kryła mnie, poszliśmy na obiad i nie daliśmy się złapać. Po prostu posiedzieliśmy i wróciliśmy, aby obejrzeć film i pocałowaliśmy się!

- opowiedziała modelka.

Obiad i film? Okazuje się, że najbardziej sprawdzone sposoby działają nawet w przypadku gwiazd!

>> Jak on ją kocha! Justin Bieber publikuje w nocy specjalny list do Hailey

Hotplota.pl: Nowa pasja Eda Sheerana i Heidi Klum na dziwnym zdjęciu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE