TAK wygląda dziecko Majdanów? Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie niemowlaka! To... RADEK!

2020-05-26 17:28 nk
Radosław Majdan skończył 48 lat
Autor: WBF Radosław Majdan skończył 48 lat

Dziecko Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana to w świecie polskiego show biznesu prawie "royal baby"! Fani z niecierpliwością oczekują przyjścia na świat potomka Majdanów. Tymczasem z okazji Dnia Matki Małgosia i Radek zaprezentowali światu zdjęcia niemowlaka. Nie, to jeszcze nie ich synek, tylko... sam Radek ze swoją mamą, gdy był malutki!

Na poród Małgorzaty Rozenek-Majdan fani czekają chyba bardziej, niż na zniesienie nakazu zasłaniania twarzy w miejscach publicznych! ;)

Małgosia i Radek podkręcają atmosferę oczekiwania na swojego synka, publikując kolejne zdjęcia celebrytki i jej ciążowego brzuszka. Ten jest już naprawdę duży. I nic dziwnego - poród lada chwila!

Radek Majdan jako niemowlę. Synek będzie wyglądał tak, jak on?

Jak wygląda dziecko Majdanów, które już za kilka dni ma pojawić się na świecie? Tego oczywiście na razie nie wiemy, ale być może łatwiej będzie wyobrazić sobie noworodka, patrząc na zdjęcia samego Radzia, kiedy był jeszcze bobasem?!

Z okazji Dnia Matki Radek Majdan i Małgosia Rozenek-Majdan opublikowali na swoich Instagramach zdjęcia byłego piłkarza z jego mamą. Na fotkach Radzio ma dosłownie kilka miesięcy.

Mama @r_majdan ❤️ moja Teściowa ❤️ od razu wiadomo po kim mój mąż odziedziczył urodę 😁 zreszta nie tylko urodę, ale i wszystkie dobre cechy charakteru 😁 z okazji dnia Mamy wszystkiego najlepszego Mamo❤️ ale rodzinnie się u mnie zrobiło, dziś na insta ❤️

- napisała Małgosia na swoim profilu. Radek z kolei napisał po prostu: "Kocham Cię Mamo❤️".

Przy okazji Dnia Matki Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała w sieci także zdjęcia swojej rodziny - rodziców i brata.

Widać podobieństwo?

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE