Jennifer Aniston i Brad Pitt byli ulubioną parą Hollywood! Pamiętacie te zdjęcia?

2020-01-25 15:44 nk
Jennifer Aniston i Brad Pitt
Autor: Dennis Stone / Rex Features/EAST NEWS, Rex Features/EAST NEWS, Lawrence Schwartzwald/Splash News/East News, Stewart Cook / Rex Features/EAST NEWS

Na gali SAG Awards 2020 Jennifer Aniston i Brad Pitt spotkali się przed fotogrporterami po raz pierwszy od wielu lat, co wywołało lawinę plotek o powrocie pary. Na to co prawda się nie zanosi, ale fani z rozżewnieniem wspominają czasy, kiedy tych dwoje wywoływało westchnienia zachwytu, gdziekolwiek pojawili się razem. To była naprawdę piękna para!

Jennifer Aniston i Bradd Pitt byli kiedyś ukochaną hollywoodzką parą całego świata. Przez siedem lat swojego związku aktorzy wywoływali dreszcz emocji wszędzie, gdzie się pojawili. Oboje byli wtedy ekstremalnie popularni, bogaci, młodzi i piękni. Wspaniale opowiadali też o swojej miłości w wywiadach, a także chętnie pozowali do wspólnych zdjęć okładkowych.

Jennifer Aniston i Brad Pitt złotą parą show biznesu

Brad Pitt i Jennifer Aniston byli razem od 1998 roku, kiedy to znajomi umówili ich na randkę w ciemno. Rok później zadebiutowali razem na ściance, a pod koniec 1999 roku ogłosili zaręczyny podczas koncertu Stinga! Tych dwoje zdawało się być dla siebie stworzonych!

Ona marzyła o rodzinnej sielance z dwójką dzieci. Niestety, on w międzyczasie rozpoczął pracę z Angeliną Jolie na planie Pana i Pani Smith (na przyjęcie tej roli namówiła męża sama Jen!). Choć początkowo Brad zapewniał, że plotki o romansie z Angie są wyssane z palca, jego małżeństwo z Aniston szybko przeszło do historii.

Dla fanów rozstanie Jennifer i Brada to był totalny szok! Myślicie, że jeszcze zobaczymy TAKIE zdjęcia z nimi w rolach głównych?

NAJNOWSZE