Tak teraz wygląda córka Beyonce. Nie uwierzycie, że ma tylko tyle lat!

2022-10-27 17:15 Adrian Rybak
Beyonce
Autor: White Label/East News Beyonce - jak wygląda teraz jej córka Blue Ivy?

Beyonce razem z rodziną pojawiła się na gali Wearable Art. Pozowała do zdjęć razem z mężem Jayem-Z, matką Tiną Knowles i córką Blue Ivy. Fotografie zamieściła w swoich mediach społecznościowych, a internauci zwrócili szczególną uwagę na córkę pary muzyków. Dziewczynka wygląda bardzo dojrzale jak na swój wiek.

Beyonce pokazała się na zdjęciu razem z córką Blue Ivy. Nie od dziś wiadomo, że jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek ma znakomite relacje ze swoim pierwszym dzieckiem. Dziewczynka wielokrotnie pojawiała się u jej boku. Matka angażowała ją także w swoje projekty. Blue Ivy promowała markę ubrań sportowych Beyonce, a także nagrała z nią piosenki. 2 lata temu świat zaskoczyła informacja, że zaledwie kilkuletnia Blue Ivy została laureatką nagrody Grammy za piosenkę Brown Skin Girl. Teraz dziewczynka zaskoczyła swoim wyglądem na gali Wearable Art. Pomimo bardzo młodego wieku, wygląda dojrzale.

ZOBACZ TAKŻE: Beyoncé celebruje swoją seksualność na nowej płycie. Renaissance to odrodzenie muzyki dance w odważnym stylu [RECENZJA]

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Blue Ivy - tak dziś wygląda córka Beyonce!

Blue Ivy pojawiła się na gali w klasycznym niebieskim garniturze. Internauci zwrócili jednak uwagę na jej mocny makijaż, błyszczącą torebkę oraz buty na obcasie. Dziewczynka nosi także długie dredy. Ile aktualnie lat ma Blue Ivy? Będziecie w szoku!

ZOBACZ TAKŻE: Rihanna i Beyoncé wystąpią w Polsce w 2023? Trasy koncertowe coraz bardziej realne!

Blue Ivy - ile ma lat?

Blue Ivy jest pierwszym dzieckiem Beyonce i Jaya-Z. Wiele osób z pewnością pamięta ikoniczny sposób, w jaki piosenkarka ogłosiła swoją pierwszą ciążę. Zrobiła to pokazując brzuszek ciążowy po występie na gali Video Music Awards. Dziewczynka urodziła się 7 stycznia 2012. Oznacza to, że aktualnie ma dopiero 10 lat! Ostatnie zdjęcia Blue Ivy, Beyonce i Jaya-Z zamieszczamy niżej.

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE