Tak Selena Gomez zareagowała na informację o ciąży Bieber

i

Autor: MICHAEL TRAN/AFP/East News/justinbieber/Instagram Tak Selena Gomez zareagowała na informację o ciąży Bieber

Gwiazdy

Tak Selena Gomez zareagowała na informację o ciąży Bieber. Dodała wymowne zdjęcie

2024-05-10 19:00

Justin i Hailey Bieber spodziewają się narodzin pierwszego dziecka. Radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał wokalista. Niemalże natychmiast po zamieszczeniu fotografii, na których Hailey prezentuje ciążowe krągłości, w sieci pojawiło się wymowne zdjęcie ex-partnerki piosenkaża - Seleny Gomez.

Wiadomość o tym, że Justin i Hailey Bieber niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko, zelektryzowała media i fanów pary na całym świecie. Jeszcze do niedawna głośno mówiło się o tym, że związek piosenkarza i modelki przechodzi poważny kryzys. W zagranicznych mediach głos zabrała nawet osoba z bliskiego otoczenia pary, która twierdziła, że Hailey ma już dość Justina i potrzebuje przerwy, a małżeństwo jest już w separacji. Wielu węszyło nawet zdradę, której dopuścić miał się wokalista.

Piosenki, które Justin Bieber napisał dla innych artystów

Justin i Hailey Bieber spodziewają się dziecka!

Jednak na początku miesiąca sami zainteresowani utarli nosa wszystkim, którzy wróżyli im rychły rozwód. Para, która sakramentalne "tak" powiedziała sobie aż dwa razy (w 2018 roku podczas potajemnej uroczystości w Nowym Jorku, a następnie wieczną miłość ślubowali sobie podczas kościelnej uroczystości w luksusowym hotelu w Karolinie Południowej) w malowniczych plenerach odnowiła swoją przysięgę małżeńską. Dociekliwi fani już od pewnego czasu podejrzewali, że Hailey Bieber może być w stanie błogosławionym. Wczoraj w poście, który na swoich instagramowym profilu zamieściła para, oficjalnie potwierdzili, że już niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Selena Gomez umieściła wymowne zdjęcie. Tak zareagowała na wieść o ciąży Hailey Bieber

Pod postem Justina Biebera, który polubiło ponad 13 milionów użytkowników, od razu pojawiły się tysiące komentarzy, w których zarówno fani gwiazdora, jak i znane osobistości ze świata show-biznesu składają gratulacje przyszłym rodzicom. Wszyscy jednak czekali na to, jak na wieści o ciąży Hailey zareaguje była partnerka piosenkarza - Selena Gomez. Nie od dziś wiadomo, że panie nie darzą się zbytnią sympatią. Na reakcję piosenkarki nie musieliśmy długo czekać. Niemalże kilka chwil po tym, jak na profilach Justina i Hailey pojawił się post, w którym obwieszczają światu, że spodziewają się potomstwa, Selena na stories umieściła wymowne, czarno-białe zdjęcie, na którym widzimy splecione dłonie jej oraz jej partnera - producenta muzycznego Bennego Blanco. Tym samym dała wszystkim do zrozumienia, że nie rozpacza po rozstaniu z byłym partnerem i jest szczęśliwa u boku nowego ukochanego.

Tak Selena Gomez zareagowała na informację o ciąży Bieber

i

Autor: selenagomez/Instagram Tak Selena Gomez zareagowała na informację o ciąży Bieber