Przesada?

Tak Sara James ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Odpowiednio do okazji?

2024-05-22 9:36

Sara James oprócz nagrywania nowych utworów nadal kontynuuje edukację. Zwyciężczyni czwartej edycji "The Voice Kids" w tym roku, podobnie jak tysiące uczniów w całej Polsce, przystąpiła do egzaminu ósmoklasisty. Na swoim stories na Instagramie pochwaliła się również swoją stylówką. Sądzicie, że ubrała się odpowiednio do okazji?

Sara James muzykę ma we krwi. Jej tato, który z pochodzenia jest Nigeryjczykiem, także śpiewa. Wystąpił nawet w programie "Bitwa na głosy" jako członek chóru Mezo. Sara pierwsze publiczne wystąpienia zaliczyła już w wieku sześciu lat. Brała udział w licznych konkursach i przeglądach piosenek. Jednak serca polskiej publiczności podbiła, kiedy jako 13-latka w 2021 roku wystąpiła w popularnym talent show Telewizji Polskiej - "The Voice Kids". Sara James bezkonkurencyjnie zwyciężyła w czwartej edycji programu, a we wrześniu wzięła udział w programie "Szansa na sukces", który wyłaniał reprezentanta Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W finale zaprezentowała autorski utwór "Somebody", którym wyśpiewała sobie zwycięstwo i zapewniła udział w Eurowizji Junior.

Sara James o Szczylu, Herbucie i wyczekiwanej płycie

Choć w konkursie zajęła ostatecznie drugie miejsce, to nadal tworzy muzykę i ciągle nagrywa nowe utwory. W 2022 roku zdecydowała się wystąpić w amerykańskim formacie "America’s Got Talent", w którym oczarowała samego Simona Cowella, który po jej występie bez wahania wcisnął złoty przycisk, gwarantując młodej wokalistce awans do półfinału. Dzięki niesamowitym umiejętnościom wokalnym i unikatowej barwie głosu doszła aż do finału i skradła serca nie tylko jurorów, ale i publiczności.

Tak Sara James ubrała się na egzamin ósmoklasisty

Artystka do tej pory wydała dwa minialbumy i ciągle tworzy nową muzykę. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie 440 tysięcy osób, a Sara często umieszcza tam nagrania, na których prezentuje swoje piosenki. Ostatnio na instastories pochwaliła się również tym, że wybiera się na egzamin ósmoklasisty. Piosenkarka zaskoczyła swoją stylizacją. Nie wybrała na tę okazję klasycznego stroju, a postawiła na obcisłą sukienkę w biało-czerwoną kratkę. Na rękach miała białe rękawiczki bez palców, a jej szyję zdobił jasny choker. Już jakiś czas temu artystka zaprezentowała się bez charakterystycznych dla niej warkoczyków, tym razem postawiła na rozpuszczone włosy, w które wpięła kokardę kolorystyką pasującą do sukienki. Uwagę zwraca również dość mocny makijaż z wyraźnie podkreślonym okiem i dwa kolczyki w nosie. Co sądzicie o tej stylizacji młodej piosenkarki?

Tak Sara James ubrała się na egzamin ósmoklasisty

i

Autor: sara_james_music/Instagram Tak Sara James ubrała się na egzamin ósmoklasisty