Co za wyróżnienie!

Anna Lewandowska na podium w zestawieniu najlepiej zarabiających WAGs. Wyprzedziła ukochaną Ronaldo!

2024-06-20 17:20

Anna Lewandowska, żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej ma powodu do radości. Trenerka od lat pracuje na własne nazwisko, prężnie działając w biznesie. Teraz najpopularniejsza polska WAGs została doceniona w prestiżowym rankingu najbardziej "najbardziej wpływowych WAGs w historii Pucharu Europy".

Anna Lewandowska od lat działa bardzo prężnie w branży biznesowej na polskim rynku. Oferuje nie tylko obozy, katering dietetyczny czy przekąski, ale także kosmetyki sygnowane jej nazwiskiem. Po przeprowadzce do słonecznej Katalonii żona kapitana reprezentacji Polski stara się również rozwinąć swój biznes w Barcelonie. Popularna "Lewa" oferuje lekcje bachaty, a już niebawem otworzy swój pierwszy mutli-butik w Barcelonie, który będzie w sobie łączył fitness, lekcje tańca, a także warsztaty kulinarne.

Takim autem Anna Lewandowska wozi się po Warszawie

Anna Lewandowska na podium jedną z najbardziej wpływowych WAGs. Zostawiła w tyle ukochaną Ronaldo!

Wielokrotna mistrzyni świata, Europy i Polski w karate tradycyjnym bez wątpienia jest najpopularniejszą polską WAGs. Choć od lat prężnie rozwija swoje biznesy, to w jednym z wywiadów ze smutkiem wyjawiła, iż ludzie postrzegają ją jedynie w roli żony popularnego piłkarza.

Niezależnie od tego, co bym robiła i ile osiągnęła, dla wielu będę tylko żoną Roberta. Nie jest to mój problem i nie jestem przez to mniej szczęśliwa - mówiła Anna Lewandowska w rozmowie z WP Kobieta.

Okazuje się, że jej ciężka praca została doceniona poza granicami rodzinnego kraju. Hiszpański portal Marca.com opublikował właśnie listę "najbardziej wpływowych WAGs w historii Pucharu Europy". Podium zamyka Anna Lewandowska, która w rankingu wyprzedziła nawet Georginę Rodriguez, ukochaną Cristiano Ronaldo! Lepsze od trenerki okazały się jedynie była Spicetka - Victoria Beckham oraz hiszpańska modelka, reporterka i prezenterka Pilar Rubio.

Poniżej zestawienie najbardziej wpływowych WAGs według portalu Marca.com:

  1. Victoria Beckham (mąż: David Beckham) ponad 70,3 mln dol,
  2. Pilar Rubio (mąż: Sergio Ramos) ponad 60,2 mln dol,
  3. Anna Lewandowska (mąż: Robert Lewandowski) ponad 45,2 mln dol,
  4. Ann-Kathrin Gotze (mąż: Mario Gotze) ponad 35,1 mln dol,
  5. Coleen Rooney (mąż: Wayne Rooney) ponad 19 mln dol,
  6. Ana Ivanovic (mąż: Bastian Schweinsteiger) ponad 16 mln dol,
  7. Georgina Rodriguez (mąż: Cristiano Ronaldo) ponad 12 mln dol,
  8. Perrie Edwards (mąż: Axel Oxlade-Chamberlain) ponad 9 mln dol,
  9. Rebekah Vardy (mąż:Jamie Vardy) ponad 3 mln dol.