Tak córki Adama Levine oglądały Maroon 5 na Super Bowl 2019. Im się podobało?

2019-02-05 17:35
Maroon 5 i Adam Levine podczas Super Bowl 2019
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Adam Levine i Maroon 5 zebrali ogromne słowa krytyki za swój występ na Super Bowl 2019. Wokalista ma jednak i wierne kibicki - to jego żona i córki. Zobaczcie ich urocze zdjęcie!

Adam Levine i Maroon 5 doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że występ na Super Bowl 2019 nie będzie dla nich łatwy. Sama zgoda na show wzbudziła spore kontrowersje w związku protestem Colina Kaepernicka przeciwko dyskryminowaniu czarnoskórych obywateli Ameryki. Wielu fanów grupy oczekiwało, że wzorem Rihanny i Pink, Maroon 5 zbojkotują rozgrywki.

Tak się jednak nie stało, a przed Maroon 5 pojawiła się bardzo wysoka poprzeczka. Od Halftime Show już od lat oczekuje się ogromnych emocji i rozrywki z najwyższej półki. Tymczasem po występie Lady Gagi w 2017 roku mało który artysta byłby w stanie sprostać oczekiwaniom widzów.

Córki Adama Levine oglądają Super Bowl 2019

Maroon 5 dali z siebie wszystko, jednak nie wystarczyło to, by zrobić wrażenie na publiczności i internautach. Adamowi Levine zarzucono fałszowanie, a jego gołą klatę uznano za nadużycie. Zdaniem widzów nie udało się nic - show było nudne i za długie.

Są jednak osoby, które stoją po stronie Adama Levine mimo wszystko. To jego żona, Behati Prinsloo i ich dwie córki. Jak wcześniej zapowiadał wokalista, 2-letnia Dusty Rose i niespełna roczna Gio Grace oglądały występ taty z domu. Ich mama pokazała na Instagramie zdjęcie dziewczynek przed ogromnym telewizorem.

Urocze!

>> Super Bowl 2019: Maroon 5 dali "najgorszy występ w historii"? Adam Levine odpowiada

Wyświetl ten post na Instagramie.
We love you dada❤️!!!! #superbowl53 Post udostępniony przez Behati Prinsloo Levine (@behatiprinsloo)
NAJNOWSZE