Tak Adele spędza pierwsze wakacje bez męża! [ZDJĘCIA] Jacht, imprezy i wędrówki

2019-08-13 11:58
Adele na wakacjach
Autor: Instagram/ Adele

W kwietniu tego roku Adele rozstała się po ośmiu latach związku z mężem, Simonem Koneckim. Wokalistka od miesięcy odnajduje się w nowej rzeczywistości i wszystko wskazuje na to, że bardzo podoba jej się singielskie życie. Jak wyglądają pierwsze od lat wakacje Adele w stanie wolnym? Gwiazda pochwaliła się tym na Instagramie.

Gdy Adele ogłosiła rozstanie z Simonem Koneckim, fani wokalistki zaczęli zacierać ręce na myśl o nowym albumie. Dotąd bowiem gwiazda pisała muzykę głównie pod wpływem niespełnionej miłości i rozstań - koniec związku z mężem zdawał się więc być doskonałym momentem do przelania uczuć na papier. Zamiast jednak rozpaczać w studiu nagraniowym Adele zaczęła cieszyć się życiem singielki i spędzać czas z przyjaciółmi.

Te wakacje są więc pierwszymi od ośmiu lat wakacjami, które Adele spędziła bez męża. Gwiazda w ostatnich miesiącach znacznie więcej czasu spędza w Ameryce niż w Europie i to właśnie tam bawiła się ze znajomymi również podczas urlopu.

Adele na wakacjach

W poście na Instagramie, opisanym krótko "Lato 2019", Adele zamieściła dziesięć zdjęć z wakacyjnych wojaży z przyjaciółmi. Gwiazda sporo schudła, a z jej twarzy nie schodzi uśmiech. Miło jest widzieć ją w tak dobrym stanie!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Summer 2019 💫 Post udostępniony przez Adele (@adele)

A może dla odmiany Adele nagra teraz radosną płytę? Co Wy na to?

>> Adele zaznaje życia szalonej singielki. Chce zrobić kolczyk "w niegrzecznym miejscu"!

NAJNOWSZE