Tak Adele imprezuje z Nicole Richie! To jej nowa najlepsza przyjaciółka

2020-09-27 11:30 kp
Adele
Autor: AFP/EAST NEWS

Po rozstaniu z Simonem Koneckim Adele przeszła niesamowitą przemianę - zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Wokalistka przeprowadziła się do Los Angeles, schudła ponad 40 kilogramów i znalazła w sobie nową pasję do imprezowania z największymi gwiazdami showbiznesu. I tak jedną z jej najlepszych przyjaciółek została Nicole Richie, która świętuje właśnie urodziny.

Tak ogromne metamorfozy, jaką w trakcie swojej kariery przeżyła Adele, nie zdążają się w showbiznesie często. Wokalistka, która przez lata stała się jedną z najsłynniejszych artystek na świecie, swoją karierę zbudowała na romantycznych piosenkach o miłości i rozstaniach. W jej życiu osobistym wydawało się, że wszystko układa się idealnie - gwiazda była żoną Simona Koneckiego i szczęśliwą matką.

Adele zaskoczyła więc wszystkich, w ubiegłym roku rozwodząc się z mężem i całkowicie zmieniając swoje życie. Gwiazda stroniła od mediów i przez wiele miesięcy z dala od dziennikarzy układała sobie życie na nowo. Gdy znów ją zobaczyliśmy - świat nie mógł uwierzyć! Adele schudła 40 kilogramów, polubiła imprezowanie w Hollywood i w niczym nie przypomina już tamtej dziewczyny sprzed kilku lat.

Adele świętuje urodziny Nicole Richie

I tak, jak wcześniej Adele stroniła od showbiznesu i celebrytów, tak teraz świetnie się z nimi dogaduje. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek została Nicole Richie, która w minionym tygodniu świętowała 39. urodziny. Z tej okazji Adele pokazała na Instagramie wspólne zdjęcia i video z koleżanką.

Spóźnione wszystkiego najlepszego dla mojej codziennej dawki łaski Nicole Richie. Podziwiam Cię i bardzo Cię kocham. Jesteś uosobieniem samoobrony, miłości własnej i absolutnej dzikości! Jesteś tak kochana przez tak wiele aniołów! Rozśmieszaj nas, kochanie, uwielbiamy Cię ♥ ️

- napisała wokalistka.

Zobaczcie ich szalone, wspólne zdjęcia! Lubicie Adele w nowym wydaniu?

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE