Taconafide na Openerze! Taco Hemingway miał wsparcie... Za kulisami była Iga Lis

2018-07-09 8:46
Taco Hemingway i Iga Lis
Autor: East News

Taco Hemingway i Iga Lis jeszcze oficjalnie nie potwierdzili swojego związku. Jednak fani nie mają wątpliwości, że są razem!

Taco Hemingway i Iga Lis to niewątpliwie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Atmosferę podkręca fakt, że zakochani nie ujawniają się ze swoją relacją. Próżno szukać wspólnych zdjęć na instagramie! Jednak czujni fani potrafią dostrzec nawet najdrobniejszy szczegół, który zdradza, że Taco Hemingway i Iga Lis są parą.

>> Taco Hemingway i Iga Lis RAZEM na Orange Warsaw Festival. Fani ich przyłapali [ZDJĘCIE]

Taconafide, czyli Taco Hemingway i Quebonafide to z kolei najgorętszy duet muzyczny. Ich wspólna płyta okazała się mega hitem. Taconafide na Openerze zagrali prawdopodobnie ostatni wspólny koncert. Na show przyszło mnóstwo fanów, a także gwiazd. W tłumie była między innymi dziewczyna Quebonafide, Natalia Szroeder.

>>Taconafide na Openerze! Razem z Quebonafide jest Natalia Szroeder. Jak się bawią?

Okazuje się, że dziewczyna Taco Hemingwaya także była na koncercie! Jednak Iga Lis miała obserwować show zza kulis. Według informatora portalu Gala Taco Hemingway i Iga Lis przytulali się i całowali. Mieli wyglądać na naprawdę zakochanych...

Czy oficjalne ujawnienie związku nastąpi już niedługo?

@dscll Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)
early birds Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)
NAJNOWSZE