Szybcy i wściekli: Dwayne Johnson i Vin Diesel nie nakręcili razem ANI JEDNEJ sceny!

2018-04-05 11:35
Dwayne The Rock Johnson i Vin Diesel
Autor: AFP/EAST NEWS Dwayne The Rock Johnson i Vin Diesel

Vin Diesel i Dwayne The Rock Johnson nie cierpią się - to żadna tajemnica. Nie wiedzieliśmy jednak, że ich konflikt tak mocno wpłynął na pracę na planie Fast & Furious...

Dwayne Johnson skomentował w rozmowie z Rolling Stone swój konflikt z Vinem Dieselem. Jak wiemy, obaj panowie szczerze się nie cierpią. Okazuje się, że ich konflikt ma podłoże... w podejściu do życia.

Tak w każdym razie twierdzi Dwayne The Rock Johnson.

ZOBACZ: Dwayne The Rock Johnson przyznał się do depresji! "Wciąż płakałem"

The Rock jest głównym bohaterem majowego wydania magazynu Rolling Stone. Podczas wywiadu aktor opowiedział m.in. o swojej wojnie z gwiazdą filmowej serii Fast & Furious, Vinem Dieselem. Co dokładnie między nimi zaszło i dlaczego tak bardzo się nie lubią?

Po pierwsze Dwayne The Rock Johnson potwierdził, że on i Vin Diesel przez wszystkie dni zdjęciowe na planie Szybkich i Wściekłych unikali się, a praca całego zespołu była ustawiona tak, aby nigdy nie spotykali się na planie!

Zgadza się. Nie nakręciliśmy wspólnie ani jednej sceny

- powiedział The Rock, potwierdzając tym samym wcześniejsze plotki.

 Nie oznacza to jednak, że Vin Diesel i Dwayne Johnson nie próbowali dojść do porozumienia. Wręcz przeciwnie...

Vin i ja mieliśmy kilka rozmów, włączając w to dyskusję twarzą w twarz w mojej przyczepie. Uświadomiłem sobie, że dzieli nas fundamentalna różnica w życiowej filozofii i w tym, jakie mamy podejście do kręcenia filmów i współpracy. Zabrało mi to trochę czasu, ale cieszę się, że stało się to jasne. Niezależnie od tego, czy mamy razem pracować, czy nie

- wyznał Dwayne Johnson.

W sumie normalna rzecz. Chyba każdy ma w swoim otoczeniu kogoś, z kim za żadne skarby nie umie się dogadać, choćby nie wiadomo jak mocno się starał. Zdaje się, że w pracy zdarza się to nawet dość często :))

NAJNOWSZE