Syn Kourtney Kardashian jest nie do poznania! Reign Disick już NIE ma długich włosów!

2020-08-05 13:00 AM
Kourtney Kardashian
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Kourtney Kardashian to szczęśliwa mama trójki dzieci. Jak mało kto dba o swoje pociechy, zwłaszcza o ich zdrowe odżywianie. Ale jeśli chodzi o ich wygląd to chyba daje im wolną rękę. Wystarczy spojrzeć na jej najmłodsze dziecko, 5-letniego Reigna. Chłopiec od dawna robi wrażenie długimi, blond włosami. Teraz to się zmieniło, bo po włosach nie ma śladu!

Dzieci są dla Kourtney Kardashian całym światem. Często chwali się ich fotkami w mediach społecznościowych. Co prawda według swoich sióstr Kourtney przesadza z rygorem żywieniowym, jaki wprowadziła do życia dzieci. Kourt jest wielką zwolenniczką zdrowego jedzenia, więc możecie się domyśleć, że pragnie by każdy w jej otoczeniu również sięgał tylko po takie posiłki. Na szczęście dzieci mają jeszcze szalone ciotki, które wiedzą jak i potrafią przemycić im różne słodkości. Jeśli chodzi o krytykę to Kourtney często musi się z nią mierzyć, nawet jeśli chodzi o dzieci. Internauci zarzucają jej głównie to, że zapomina, że są dziećmi i nie daje im swobody. Kourt swoje zachowanie tłumaczy dbałością o ich zdrowie i ucina temat. Oczywiście Penelope, Mason i Reign dostają słodkości ale zrobione z naturalnych składników. 😊

Równie często Kardashianka krytykowana była za wygląd najmłodszego syna, 5-letniego Reigna. Niektórym fanom przeszkadzało, że chłopiec ma długie włosy. Twierdzili, że dziecko, zwłaszcza chłopczyk nie powinien mieć takiej fryzury. Prawdopodobnie sam Reign chciał taką mieć, bo Kourtney totalnie z jego fryzurą nic nie kombinowała aż do teraz. Czyżby Reign zapragnął zmian? Chyba tak, bo Kourt nie jest zachwycona nowym wizerunkiem syna.

SYN KOURTNEY KARDASHIAN W KRÓTKICH WŁOSACH! FANI ZACHWYCENI

Z nowego wyglądu 5-latka najbardziej ucieszą się ci, którzy w mediach społecznościowych nie trawili go w długich włosach. Kourtney Kardashian właśnie opublikowała na Instagramie fotkę z dzieckiem. Reign ma zupełnie krótkie włosy. Jest kompletnie nie do poznania!

Nie jest dobrze.

– podpisała zdjęcie Kourt, dając do zrozumienia, że wolała syna w wersji z dłuższymi włosami.

Równie ciekawa była reakcja fanów. Wielu z nich chwaliło wygląd Reigna. Jeden z internautów zostawił komentarz:

Najbardziej szokująca rzecz, jaka wydarzyła się w 2020 roku.

 

Jak Wam się podoba metamorfoza? Prawda, że jest nie do poznania?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I am not ok. Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Mama’s boy. Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)
Hotplota.pl: Taylor Swift zdradza sekret przyjaciół, Kanye West nie wraca do Kim Kardashian

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE