Syn Gwyneth Paltrow pęka z dumy. 15-latka zachwyciła sprzedaż wibratorów!

2021-10-22 12:30 AM
Gwyneth Paltrow z synem
Autor: Backgrid/East News

Należący do Gwyneth Paltrow sklep internetowy Goop nie tylko prężnie działa, ale także co jakiś czas na nowo szokuje świat. Aktorka skutecznie przełamuje tematy tabu i oferuje swoim klientom nie tylko świeczki o zapachu waginy, ale także wibratory. Okazuje się, że zachwyceni tym pomysłem są nie tylko klienci, ale także… nastoletni syn Paltrow!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Gwyneth Paltrow, która ostatnio mocno skupia się na działaniu swojego internetowego sklepu Goop co jakiś czas szokuje fanów akcesoriami, które oferuje w swoim sklepie.

Marka ma jednak sporo klientów. Jakiś czas temu największy szał wywołały słynne świeczki o zapachu… waginy. Co prawda przeżywały one także czas złej sławy.

Ci, którzy nie wróżyli gwieździe kariery, przy rozwijaniu marki mogą pluć sobie w brodę. Goop nie tylko prężnie się rozwija, ale także przyciąga mnóstwo potencjalnych klientów.

Podobno z działalności Gwyneth bardzo dumny jest również syn aktorki Moses Martin. 15-latka początkowo krępował fakt, że jego mama sprzedaje erotyczne zabawki, jednak z czasem zaczął być z niej bardzo dumny.

Zdałem sobie sprawę, że nie, to jest świetne – sprawiasz, że ludzie nie czują się zawstydzeni, aby coś kupić i to jest świetne. Jesteś feministką.

- zachwycał się nastoletni Moses.

Co za wsparcie! ;)

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Jak Travis Barker oświadczył się Kourtney Kardashian?
NAJNOWSZE