Cristiano Ronaldo

i

Autor: -/AFP/East News

Syn Cristiano Ronaldo pokazuje muskulaturę. Internauci są zachwyceni

2022-05-19 12:58

Najstarszy syn Cristiano Ronaldo idzie w ślady ojca. Widać również, że wspólne treningi powodują rozrost muskulatury u Juniora, co spotkało się ze skrajnymi komentarzami internautów. Czy 12-latek zostanie drugim CR7?

Cristiano Ronaldo jest ojcem pięciorga dzieci. Oprócz wspomnianego Cristiano Juniora, który urodził się w 2010 roku, posiada również bliźnięta, Eva Maria oraz Mateo, które 8 czerca będą obchodziły 5 urodziny. Natomiast 12 listopada 2017 przyszła na świat kolejna córka Alana Martina, której mamą jest obecna partnerka Cristiano, Georgina Rodriguez. W kwietniu na świat miała przyjść kolejna para bliźniąt, jednak poród zakończył się tragedią i jedno z nowo narodzonych dzieci zmarło tuż po porodzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Cristiano Ronaldo z nowo narodzoną córeczką. Piłkarz opublikował rodzinne zdjęcie

Cristiano Junior wygląda jak mniejsza kopia swojego ojca

Cristiano Junior jest już na tyle duży, że towarzyszy ojcu w różnych aktywnościach fizycznych jak również ćwiczy umiejętności piłkarskie w szkółce Czerwonych Diabłów. Po muskulaturze chłopca widać, że nie próżnuje na wspólnych treningach ze sławnym tatą. Ostatnio, piłkarz wrzucił na Instagram, zdjęcie na którym obaj pozują ubrani jedynie w bieliznę. W oczy rzuca się imponująca muskulatura młodego sportowca. Wyeksponowane mięśnie wzbudziły pozytywne emocje wśród większości internautów.

On wie co robi,to jego ojciec i sam doszedł do wszystkiego. Lepiej niech ćwiczy a nie je świństw, pali czy pije. Dzieciom potrzebny jest autorytet. On taki ma. Super forma – napisał jeden z internatów

Świetnie wygląda. Ma z kogo brać przykład – dodał kolejny.

Przecież ten chłopiec aspiruje na piłkarza, czyli sylwetkę ma jak najbardziej odpowiednia. Przecież to już ten wiek kiedy zaczyna się treningi juniorskie – czytamy w internatowych komentarzach.

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo to najlepszy piłkarz na świecie?
Lewandowski i Ronaldo PORÓWNANIE zarobków. Jakie mają DNIÓWKI? | Futbologia