Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski chwalą się córeczką! Nowe zdjęcia Poli są super słodkie!

2020-01-14 18:54 nk
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski, Pola Dąbrowska
Autor: https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski właśnie zostali po raz pierwszy rodzicami. Para z dumą pochwaliła się w sieci swoją córeczką. Fani i przyjaciele zasypali ich gratulacjami. Zachęcona Sylwia Przybysz pokazała na Instagramie kolejne zdjęcia malutkiej Poli Dąbrowskiej. Dziewczynka jest śliczna!

Po wielu miesiącach oczekiwania na ten wyjątkowy moment Sylwia Przybysz urodziła swoje pierwsze dziecko. Córeczka 21-letniej piosenkarki i jej 23-letniego chłopaka, Jana Dąbrowskiego, przyszła na świat 14 stycznia 2020. Świeżo upieczeni rodzice pochwalili się, że ich maleństwo nazywa się Pola Dąbrowska. Jej tata dał do zrozumienia na Instagramie, że poród rozpoczął się już poprzedniego dnia. Ostatecznie szczęśliwe rozwiązanie nastąpiło we wtorek o 10:27.

Przyjaciele gratulują Sylwii i Janowi

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski doczekali się oczywiście mnóstwa gratulacji od fanów i przyjaciół z show biznesu. Pierwsze zdjęcie noworodka na profilu Sysi skomentowali m.in.: Sylwia Lipka, Ida Nowakowska, Lanberry, Ola Nowak, Adam Zdrójkowski, Osi Ugonoh, Magda Bereda, Maffashion i Gosia Andrzejewicz.

Nowe zdjęcia Poli Dąbrowskiej

Szczęśliwi rodzice nie mogą przestać chwalić się córeczką. I wcale się nie dziwimy - Pola jest po prostu śliczna!

Sylwia Przybysz opublikowała kolejne zdjęcia córeczki, zrobione w szpitalu. Aż trudno nam oderwać oczy!

Pola Dąbrowska
Autor: www.instagram.com/sylwiaprzybysz
Pola Dąbrowska
Autor: www.instagram.com/sylwiaprzybysz
Pola Dąbrowska
Autor: www.instagram.com/jdabrowsky
NAJNOWSZE