Sylwia Bomba wrzuciła fotkę, a fani pytają: JESTEŚ W CIĄŻY?

2022-01-18 17:04 RD
Sylwia Bomba
Autor: TVN Sylwia Bomba

Sylwia Bomba w mediach społecznościowych zamieściła uroczą fotkę z córeczką. Fani jednak skupili się nie na uroku zdjęcia, a na brzuszku gwiazdy programu Gogglebox. “Jesteś w ciąży?” - pytają fani, a celebrytka odpowiada. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwia Bomba jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu TTV, Gogglebox. Formuła programu jest bardzo prosta. Uczestnicy siedzą u siebie w domu i oglądają fragmenty programów telewizyjnych, filmów czy seriali. Ich zadaniem jest skomentowanie tego, co widzą na ekranach telewizorów w zabawny sposób. Format ten zyskał ogromną rzeszę stałych fanów. 

Sylwia Bomba aktywna jest również w mediach społecznościowych. Świadczą o tym liczby. Tylko jej instagramowy profil obserwuje blisko 800 tysięcy osób. 

The Voice Senior: Przed laty „dostał kosza” od Maryli Rodowicz. Po 47 latach artystka spełniła jego prośbę.

Ostatnio gwiazda wrzuciła na swój profil uroczą fotkę, na której widać ją i jej córeczkę. Zdjęcie jest naprawdę urocze. Część fanów zwróciła jednak uwagę na brzuch Sylwii. Internauci podejrzewali ciążę. Celebrytka jednak odpowiedziała. 

nie w ciąży, siedzę, masz idealnie płaski brzuch jak siedzisz ?

zapytała ironicznie. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Niebawem wyprowadzę się do Warszawy. Mam zamiar zostać aktorką. Teraz przygotowuję się do egzaminów do szkoły teatralnej. Kim jestem?
NAJNOWSZE