Sylwia Bomba na weselu! Fani skrytykowali jej sukienkę! „Konkurencja dla panny młodej”

2020-08-02 13:44 RD
Sylwia Bomba (po lewej) i Ewa Mrozowska (po prawej)
Autor: fot. TTV/Tomasz Kordek Sylwia Bomba (po lewej) i Ewa Mrozowska (po prawej)

Sylwia Bomba jest jedną z największych gwiazd programu Gogglebox telewizji TTV. Ostatnio na Instagramie zamieściła ona zdjęcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów. Nie wszyscy w komentarzach byli mili… Poszło o sukienkę. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Sylwia Bomba popularność zyskała dzięki udziałowi w programie Gogglebox. Można oglądać na od kilku lat na antenie telewizji TTV. Widzowie pokochali Sylwię za jej spontaniczność, poczucie humoru i uśmiech, który praktycznie nie schodzi z jej twarzy. Dzięki udziałowi w show Sylwia zebrała spore grono fanów w mediach społecznościowych. Na samym tylko Instagramie obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób. To naprawdę niezły wynik. I właśnie na instagramowym profilu Sylwia zamieściła zdjęcie, na którym widać ją w kreacji, w której wybrała się na wesele.

To koronkowa, długa sukienka z dość dużym dekoltem. Fanom nie spodobał się kolor kreacji. Dlaczego? Zdaniem komentujących jasne kolory na ślubach i weselach zarezerwowane są dla panny młodej. Wiele osób podkreśliło, że ta przez Sylwię mogła zostać przyćmiona, co z kolei byłoby faux-pas. Zobaczcie Sylwię Bombę w weselnej stylizacji:

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie
NAJNOWSZE