Super Bowl 2019: Travis Scott nie oświadczył się Kylie Jenner. Fani rozczarowani

2019-02-04 14:56
Kylie Jenner i Travis Scott
Autor: SplashNews.com/East News

Super Bowl 2019 miał być wielkim momentem dla Travisa Scotta i Kylie Jenner - taką teorię w każdym razie przyjęli ich fani. Do oświadczyn jednak nie doszło, a internauci nie kryją rozczarowania. Też liczyliście, że Travis padnie na scenie na kolano?

Miała być euforia, jest rozczarowanie - tak w skrócie można podsumować od strony show biznesowej finał Super Bowl 2019. Nie tylko jednak ze względu na - powszechnie krytykowany - występ Maroon 5, ale i na... brak zaręczyn Travisa Scotta i Kylie Jenner!

Travis Scott już wiele tygodni temu zapowiadał bowiem, że planuje uklęknąć przed swoją ukochaną i zadać jej to ważne pytanie. Fani Kylie Jenner uznali, że najlepszym momentem ku temu będzie przerwa Super Bowl 2019, podczas której Travis Scott gościnnie wystąpił z Adamem Levine i jego grupą. Spora część internautów nie kryje, że oglądała mecz tylko po to, by zobaczyć te celebryckie zaręczyny!

Travis Scott nie oświadczył się podczas Super Bowl 2019

Do zaręczyn jednak nie doszło, a twitterowicze nie kryją swojego rozczarowania. Wizja Travisa Scotta padającego na kolana przed Kylie Jenner na oczach milionów widzów, była bardzo pociągająca. Niestety, nie spełniła się.

>> Cardi B nawet NIE obejrzała Super Bowl. Wyjaśniła dlaczego! Wierzycie?

Oglądałem to, czekając na zaręczyny Travisa i Kylie, a zamiast tego musiałem oglądać Adama Levine krzyczącego 79 razy "Atlanta"

Gdzie zaręczyny, które mi obiecano

Nie wierzę, że zmusiłam się do oglądania meczu i nie dostałam w zamian zaręczyn Kylie Jenner i Travisa Scotta!

- narzekają Twitterowicze.

Tymczasem w mediach od tygodni mówi się o tym, że Kylie Jenner i Travis Scott tak naprawdę... mogą być już małżeństwem. Modelka i muzyk regularnie nazywają się nawzajem w publicznych sytuacjach "mężem" i "żoną", a zważywszy na to, że Kylie Jenner ukrywała już przed światem ciążę, podobnie mogła postąpić tym razem.

Myślicie, że zobaczymy kiedyś ich zaręczyny?

NAJNOWSZE