Stifler

i

Autor: AKPA Stifler na premierze filmu "Pokusa"

Stifler w stroju Adama wywołał szok widzów. Zagrał w odważnych scenach z polską raperką

2023-01-31 12:36

Stifler zadebiutował na dużym ekranie w filmie "Pokusa" Marii Sadowskiej i Edyty Folwarskiej. Influencer zdecydował się zagrać w bardzo odważnych scenach. Wystąpił nago w towarzystwie polskiej raperki.

26 stycznia 20223 roku odbyła się uroczysta premiera filmu "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej, który jest ekranizacją bestsellerowej powieści Edyty Folwarskiej o tym samym tytule. W filmie pojawiły się takie gwiazdy kina, jak Piotr Stramowski, Joanna Liszowska czy Piotr Głowacki. Był to również film wielu debiutów. Na dużym ekranie po raz pierwszy w głównej roli można było podziwiać Helenę Englert, która wcieliła się w postać głównej bohaterki Inez. Jednak największym zaskoczeniem była Klaudia El Dursi,  która wcieliła się w postać Marzeny, Ewa Ekwa, polska raperka oraz oraz Damian Zduński znany jako Stifler, który zagrał Kamila.

Stifler i Ewa Ekwa zagrali w "Pokusie", a influencer nie pozostawił wiele wyobraźni widzom

Damian Zduńczyk pojawił się na premierze w oryginalnym kremowym garniturze i masce zasłaniającej twarz. Może się domyślać, że nie doszła jeszcze do siebie po wykonanej niedawno operacji nosa, którą chwalił się w swoich social mediach. Nie mógł jednak przepuścić okazji, aby zobaczyć siebie na dużym ekranie. Trzeba przyznać, że jest to odważny debiut filmowy. W jednej ze scen pojawił się zupełnie nago, przechadzając się po mieszkaniu. W scenie towarzyszyła mu Ewa Ekwa, która zagrała przyjaciółkę Inez, Sarę. Ewa to wokalistka, którą widzowie Polsatu mogą kojarzyć z programu "The Four. Bitwa o sławę". Młoda gwiazda muzyki świetnie odnajduje się w każdym repertuarze, również w rapie, a swoje umiejętności pokazała w "Pokusie".

Sonda
Obejrzysz film "Pokusa" Marii Sadowskiej"?
Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE