Stan Lee nie żyje. Gwiazdy żegnają autora komiksów Marvela

2018-11-12 21:33
Stan Lee - hotplota.pl
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Świat żegna Stana Lee. Autor komiksów Marvela i współtwórca m.in. postaci Spider-Mana, zmarł w wieku 95 lat. Gwiazdy wspominają zmarłego scenarzystę.

Stan Lee nie żyje. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła fanami twórcy z całego świata, ale i wszystkimi tymi, którzy w ciągu lat mieli możliwość osobiście współpracować z legendarnym twórcą komiksów Marvela.

Stan Lee zmarł w wieku 95 lat 12 listopada 2018 roku. Serwis Variety podał, że Stan Lee zmarł w szpitalu Cedars Sinai Medical Center w Los Angeles po tym, jak do jego domu wezwano karetkę. Autor od lat chorował. Ostatnio zmagał się m.in. z zapaleniem płuc. Scenarzystę i autora komiksów natychmiast zaczęły żegnać gwiazdy.

>> Victoria Beckham idzie na koncert Spice Girls! Będzie żałowała, że nie ma jej na scenie?

Stan Lee nie żyje. Gwiazdy żegnają legendę

Już nigdy nie będzie innego Stana Lee. Przez dziesięciolecia dostarczał zarówno młodym, jak i starszym przygody, ucieczki, wygody, pewności siebie, inspiracji, siły, przyjaźni i radości. On emanował miłością i dobrocią i pozostawi niezatarty znak na tak, tak wielu ludziach.

- napisał na Twitterze Chris Evans, który grał w Capitan America.

Dziękuję, Stan, za wszystko.

- krótko pożegnał Stana Lee Travis Scott.

Odpoczywaj w pokoju, Stanie Lee. Geniuszu, który dał światu tak wiele wspaniałych komiksów.

- czytamy na profilu Piersa Morgana.

Cholera... spoczywaj w pokoju, Stanie Lee. Dzięki za wszystko.

- napisał gwiazdor Deadpoola, Ryan Reynolds.

Straciliśmy kreatywnego geniusza. Stan Lee był pionierską siłą w świecie superbohaterów. Jestem dumny z tego, że byłem małą częścią jego spuścizny i ... mogłem pomóc życiu jednej z jego postaci.

- czytamy na Twitterze gwiazdora Wolverine - Hugh Jackmana.

Ku pamięci Stana Lee. To był zaszczyt, że był częścią Big Bang Theory. Dziękujemy za to, że byłeś superbohaterem w prawdziwym życiu dla tak wielu pokoleń. Twoja legenda będzie trwała.

- czytamy na Facebooku Big Bang Theory.

Stan Lee
Autor: Brandon Voight / Splash News Stan Lee
NAJNOWSZE